Rok 2016 nie dla wszystkich par okazał się szczęśliwy. Polskim i światowym show-biznesem wstrząsały kolejne informacje o rozstaniach i rozwodach par, po których częstokroć byśmy nie spodziewali się takich decyzji Wielkie uczucia, wspólne okładki magazynów i wywiady dla kolorowych pism nie wszystkim zapewniły trwałość związku, o których gwiazdy tak chętnie opowiadają mediom. Czyje rozstania wzbudziły największe sensacje?

ZOBACZ: ROZWÓD JOHNNY'EGO DEPPA I AMBER HEARDznamy listę żądań żony aktora. Dom, samochód, psy - co jeszcze?

Rozstaniem roku był niewątpliwie rozpad małżeństwa Angeliny Jolie i Brata Pitta. Para od lat uchodziła za wzorcową, niemal idelaną. Przynajmniej jak na warunki i zwyczaje planujące w Hollywood. Podejrzenia o romans Brada z Marion Cotillard, zapowiedź walki o opiekę nad dziećmi w sądzie oraz coraz to nowe rewelacje o uzależnieniach Brada jedynie podsycały atmosferę skandalu wokół zapowiedzi pary o rozstaniu.

Za oceanem już żadnej parze nie udało się zrobić takiego zamieszania wokół siebie, choć wiele duetów „próbowało”. Strzała Amora przestała działać w przypadku takich par jak Mariah Carey i James Packer, Rihanna i Drake, Lady Gaga i Taylor Kinney, Brooklyn Beckham i Chloë Grace Moretz, Jennifer Lopez i Casper Smart, Justin Bieber i Sofia Richie, Jennifer Garner i Ben Affleck oraz Johnny Depp i Amber Heard, którzy również rozstali się w atmosferze wyjątkowo gorącego skandalu i obopólnych zarzutów oraz gróźb.

Od kilku dni krążą też plotki o tym, że pozew rozwodowy złożyła Kim Kardashian… Czy nie jest to jednak kolejna zagrywka kim, mająca na celu wzbudzić zainteresowanie mediów jej osobą?

POLECAMY: ANGELINA JOLIE I BRAD PITT ROZWODZĄ SIĘ!To oficjalna wiadomość. Hollywood w szoku. Co się stało?

Również na polskim podwórku mieliśmy okazję obserwować kilka spektakularnych rozstań i rozwodów. Ze swoim małżonkami pożegnały się m.in. Beata Kozidrak i Maryla Rodowicz. Do przeszłości należą tez już udane relacje Anny Wendzikowskiej, Anji Rubik, Agnieszki Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem, Andrzeja Grabowskiego i Moniki Brodki. Głośno było także o rozwodzie Marty Kaczyńskiej i przebywającego przez długie miesiące w areszcie Marcina Dubienieckiego

CZYTAJ TEŻ: BEATA KOZIDRAK "Nigdy nie zostałam zdradzona, byliśmy w separacji" [WYWIAD WIDEO]

Jak widać, nie wszystkie pary show-biznesu mają to szczęście, aby przetrwać próbę czasu. Tym się w tym roku nie udało. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć swoim życiem. Nie zmienia to faktu, że rozstanie dla żadnej ze stron nigdy nie jest przyjemne.

Zobaczcie w naszej GALERII, które pary miały w tym roku najmniej szczęścia i musiały powiedzieć sobie „do widzenia”. Mamy nadzieję, że przyszły rok przyniesie więcej ślubów niż rozwodów!