Jesień 2019 w Polsacie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Widzów stacji czeka premiera wyczekiwanego serialu "Zawsze warto" z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zelińską, gorącego reality show "Love Island, Wyspa miłości" z Karoliną Gilon oraz polskiej wersji bijącego rekordy popularności na całym świecie programu "Ninja Warrior". W jesiennej ramówce Polsatu nie zabrakło także miejsca na największe hity stacji, czyli serial "Przyjaciółki" oraz programy "Taniec z gwiazdami", "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i "Nasz nowy dom".

Gwiazdy na ramówce Polsatu na jesień 2019

Nowy telewizyjny sezon w Telewizji Polsat tradycyjnie świętowano podczas Wieczoru z Gwiazdami, czyli prezentacji ramówki, która jak zwykle zamieniła się w huczną imprezę do białego rana w jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Małgorzata Socha, Karolina Szostak, Weronika Rosati, Julia Wieniawa, Paulina Sykut-Jeżyna, Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan, Reni Jusis i Edyta Herbuś.

Zobacz zdjęcia dziennikarzy, artystów i celebrytów, którzy zjawili się na Wieczorze z Gwiazdami Telewizji Polsat już teraz w naszej GALERII >>

Która z gwiazd na jesiennej odsłonie nowości Polsatu wypadła najlepiej?

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z gwiazdami 2019 - wszystkie pary 10. edycji. Kto z kim zatańczy?