Premiera filmu "Swingersi" odbyła się w jednym z warszawskich kin we wtorek, 25 lutego. Pojawiło się na niej wiele gwiazd, w tym odtwórcy głównych ról: Joanna Liszowska, Ilona Ostrowska, Barbara Kurdej-Szatan, Misiek Koterski, Tomasz Oświeciński czy Antek Królikowski. Sporą uwagę fotoreporterów przyciągała Julia Wieniawa, która postawiła na luźną, młodzieżową stylizację. Dawno nie widzieliśmy jej w takim wydaniu - aktorka podczas oficjalnych wyjść stawia zazwyczaj na eleganckie kreacje. 21-latka była w bardzo dobrym humorze i chętnie pozowała do zdjęć. Wydawała się nie przejmować faktem, że zaledwie kilka godzin przed premierą do mediów trafiła plotka o rzekomym związku jej byłego partnera Barona z autorką "365 dni", Blanką Lipińską, a tuż obok niej jej drugi eks, Antek Królikowski, pozuje ze swoją obecną dziewczyną.

Gwiazdy na premierze filmu "Swingersi"

Na premierze pojawili się również Misiek Koterski i Marcela Leszczak, którzy chętnie pozowali na ściance. Aktor był wpatrzony w modelkę i nie mógł oderwać od niej wzroku. Jest to o tyle zaskakujące, że od jakiegoś czasu para nie publikuje wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, a Marcela na pytania internautów o ich związek odpowiada:

- Obecnie nie mam narzeczonego.

Obok nich pozowali również m.in. Maria Sadowska, która na premierę przyszła z mężem, Adrianem Łabanowskim, a także Tomasz Oświeciński z żoną Aleksandrą.

Zdjęcia gwiazd na premierze filmu "Swingersi" obejrzycie w GALERII.