Sandra Kubicka ma nowego partnera. Modelka, która w maju tego roku ogłosiła rozstanie z narzeczonym, jest widywana w towarzystwie przystojnego biznesmena. Po tym, jak zdecydowała się wrócić z Miami do Polski okazało się, że u jej boku coraz częściej pojawia się 26-letni Wiktor Karol Waligóra, który na co dzień zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości i jest partnerem spółki Realty Corporation z siedzibą w Londynie. Mężczyzna ukończył z najwyższym wyróżnieniem IE Business School w Madrycie, studiował także finanse i inwestycje w nieruchomościach w USC Marshall School of Business w Los Angeles.

Nowy partner Sandry Kubickiej: kim jest Wiktor Karol Waligóra?

Chociaż Sandra Kubicka i Wiktor Karol Waligóra nie opublikowali wspólnego zdjęcia, ani nie pochwalili się oficjalnie swoim związkiem, nie ma wątpliwości, że są razem. Jak można wywnioskować z fotografii publikowanych przez parę w mediach społecznościowych, zakochani mają już na swoim koncie wspólny urlop w Chorwacji, na który wybrali się pod koniec czerwca tego roku oraz wyjście na premierę perfum Kubickiej w jednej z warszawskich restauracji.

Związek Kubickiej i Waligóry potwierdził również były narzeczony modelki - Kaio Alves Goncalves, który we wpisie na Instagramie wyznał, że modelka zaczęła rozmawiać z 26-latkiem jeszcze mieszkając w jego domu w Miami. 

ZOBACZ TEŻ: KAIO ALVES GONCALVES o związku z Sandrą Kubicką: "Próbowałem zerwać z nią od grudnia, jej działania były przerażające"