Kim jest Wiktor Stadniczenko? Finalista "Big Brother" ma 28 lat i pochodzi z Wodnicy. Z wykształcenia jest grafikiem-plastykiem, a na co dzień zajmuje się zawodowo modelingiem. To dzięki pozowaniu przed kamerą zwiedził niemal cały świat i mógł mieszkać w Chinach, czy Indiach. Niestety jego podróżniczy tryb życia nie pozwala mu skupić się na jednym celu - Wiktor wciąż żyje na walizkach. Jak sam mówi, jego najlepszymi przyjaciółmi są rodzice i uwielbia wracać do rodzinnego domu w Ustce. Stadniczenko uwielbia wszystko, co vintage: kino, fotografię i muzykę.

Wiktor Stadniczenko: dziewczyna Esther

Wiktor podczas trwania programu doświadczył niespodzianki, którą zafundował mu Wielki Brat. Ku zaskoczeniu uczestników, do domu weszła jego dziewczyna, Esther, która przyjechała specjalnie z Indii, gdzie na co dzień mieszka. Para miała okazję przedyskutować bardzo bliską relację Wiktora z Martyną, do której Stadniczenko zbliżył się podczas trwania programu. Wiktor i Esther mogli spędzić noc w Sekretnym Pokoju, gdzie najpierw długo i szczerze rozmawiali, a potem nie szczędzili sobie czułości. 

"Big Brother" finał - kto wygra?

W finale "Big Brother 2" oprócz Wiktora Stadniczenko zobaczymy również Martynę Lewandowską oraz Kamila Lemieszewskiego. Według bukmacherów, to właśnie Kamil ma największe szanse na wygraną. Czy ich przewidywania się spełnią? Zwycięzcę "Big Brother" poznamy już w niedzielę,15 grudnia.

Zdjęcia Wiktora Stadniczenko obejrzycie w GALERII.