Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowskibędą bohaterami kolejnej części "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Parę nastolatków w programie Katarzyny Montgomery w Polsacie zobaczymy już dziś. Osiemnastolatek Adam Zdrójkowski i jego dziewiętnastoletnia dziewczyna Wiktoria Gąsiewska przeniosą się w czasie najpierw o 30 lat do roku 2048, na następnie o kolejne 30 lat do roku 2078. Jak zareagują, kiedy zobaczą się w wieku swoich rodziców, a potem w wieku swoich dziadków? Transformacja tak młodych ludzi jak oni będzie na pewno spektakularna. Jakie jeszcze niespodzianki czekają Adama i Wiktorię w „The Story Of My Life. Historia naszego życia”? A przede wszystkim – dlaczego para zdecydowała się na udział w programie w tak młodym wieku, zaledwie po roku związku? Wiemy!

Wiktoria Gąsiewska - dlaczego pojawiła się w "The Story Of My Life"?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znają się od 10 lat. Parą są jednak dopiero od kilkunastu miesięcy. Jakie były początki ich relacji? Kiedy poszli na pierwszą rankę? I kiedy wymienili pierwszy pocałunek? To Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zdradzą nam już dziś wieczorem. Wcześniej zobaczycie jednak, dlaczego przyjęli zaproszenie Polsatu i zdecydowali się na udział w tym dość kontrowersyjnym formacie. Zobaczcie w naszym WIDEO, co na ten temat powiedziała nam Wiktoria Gąsiewska:

"The Story Of My Life. Historia naszego życia" - trzeci odcinek programu w piątek 16 listopada, o godzinie 22:05 w Polsacie.