20-letnia Wiktoria Gąsiewska i młodszy od niej o rok Adam Zdrójkowski to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Młodzi aktorzy znani z serialu "Rodzinka.pl" oraz zwycięzcy pierwszej edycji tanecznego programu "Dance Dance Dance" regularnie słyszą od dziennikarzy pytania na temat swojego związku. Sporo zamieszania wywołała ostatnio cytowana przez "Super Express" wypowiedź Gąsiewskiej, w której miała się ona rzekomo wygadać na temat zaręczyn ze swoim partnerem. Zaskoczeni tymi doniesieniami postanowiliśmy zapytać się menedżerki młodej gwiazdy TVP o faktyczny status jej związku ze Zdrójkowskim.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się? "Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem"

Gąsiewska i Zdrójkowski nie zaręczyli się

Okazuje się, że Wiktoria i Adam nie tylko na razie nie planują ślubu, ale także wciąż nawet się nie zaręczyli. Plotki wywołane rozmową Gasięwskiej z "Super Expressem" okazały się być kompletną nieprawdą.

- Najpewniej ktoś coś źle zrozumiał. Wiktoria zaręczyny ma jeszcze przed sobą - powiedziała Magdalena Zantara, agentka Wiktorii Gąsiewskiej, w rozmowie z Gala.pl.

Wiktoria i Adam są wciąż jeszcze bardzo młodzi i - jak widać - nie spieszy im się jeszcze z poważnymi deklaracjami na całe życie.

Zdjęcia tej uwielbianej przez polskich nastolatków pary możecie obejrzeć w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Daniel Martyniuk rozwodzi się po 11 miesiącach od ślubu. Pozew złożyła jego żona