Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ciężko trenują przed pierwszym odcinkiem programu "Dance, Dance, Dance". Młoda aktorska para ma przed sobą nie lada wyzwanie - zatańczyć niezwykle wymagającą choreografię z teledysku Pink do jej przeboju "What About Us". Czy dają sobie radę? Na gala.pl mamy już dla was nagranie z prób do ich wspólnego występu z premierowego odcinka tanecznego show TVP. Zobacz, jak Gąsiewska i Zdrójkowski poradzili sobie z tańcem współczesnym już teraz poniżej.

Gąsiewska i Zdrójkowski w Dance, Dance, Dance

- To bardzo wymagająca choreografia, która potrafi sprawić ogromny problem profesjonalnym tancerzom. Wiktoria i Adam muszą dodatkowo odegrać emocje towarzyszące utworowi Pink. Mają naprawdę trudne zadanie - zdradza jeden z choreografów pracujących na planie. 

"Dance, Dance, Dance" jest zapowiadany jako najnowocześniejszy program w polskiej telewizji. Wszystko dzięki nowatorskim efektom specjalnym, które będą łączyły świat realny z generowanym komputerowo. W nowym programie telewizyjnej Dwójki, każda para zatańczy razem a następnie wytypowana osoba z duetu wykona na scenie solówkę.

Pierwszy odcinek "Dance, Dance, Dance" już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Zobacz zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego z plany programu już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DANCE, DANCE, DANCE - UCZESTNICY. Sprawdź, kto wystąpi [LISTA GWIAZD]