Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są już po słowie? 20-letnia aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" zadziwiła media i fanów wyznaniem na temat aktualnego statusu swojego związku z młodszym od siebie o rok Adamem Zdrójkowskim. W rozmowie z "Super Expressem" młoda gwiazda odniosła się do powracających co chwilę pogłosek o swoim ślubie. Gąsiewska co prawda jednoznacznie zdementowała plotki o zamążpójściu, ale jednocześnie oświadczyła w rozmowie z dziennikarzem tabloidu, że są już z Adamem narzeczeństwem.

Między nami wszystko jest dobrze. Jesteśmy młodzi, bawimy się i cieszymy narzeczeństwem, ale o ślubie ani o dzieciach jeszcze nie myślimy. Choć trzeba przyznać, że ludzie nieustannie nas o to pytają... Najpierw chcemy się nacieszyć młodością i wolnością. Na poważne decyzje przyjdzie jeszcze czas - zdradziła dziennikowi.

Gąsiewska i Zdrójkowski zaręczyli się?

Wyznanie Wiktorii Gąsiewskiej na temat zaręczyn jest o tyle zaskakujące, że para do tej pory nie chwaliła się publicznie tym faktem w żadnym wywiadzie, ani w mediach społecznościowych. Nikt też do tej pory nie dopatrzył się na dłoni aktorki pierścionka zaręczynowego. O tym, że Adam ma się oświadczyć Wiktorii mówiło się już wiosną w trakcie emisji pierwszej edycji programu "Dance Dance Dance". W mediach pojawiły się wtedy sugestie, m.in. ze strony jurorki Idy Nowakowskiej, że aktor mógłby poprosić swoją dziewczynę o rękę na wizji - w trakcie wielkiego finału tanecznego show. Ostatecznie jednak do tego nie doszło, co tancerka zresztą żartobliwie określiła mianem "niewykorzystanej okazji".

W rozmowie z "Super Expressem" Wiktoria poruszyła również kwestie wspólnego zamieszkania z ukochanym. Jak na razie gwiazda "Rodzinki.pl" ogranicza się do posiadania małego kącika ze swoimi rzeczami w mieszkaniu Adama.

Mam swoje miejsce w szafie, gdzie trzymam trochę swoich ubrań, i miejsce w łazience na płyn do demakijażu i kilka kosmetyków do pielęgnacji - wyznała.

Zobacz wspólne zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego w GALERII >>