Adam Zdrójkowski już jakiś czas temu został posądzony o romans z koleżanką z planu, Julią Wieniawą, która - co ciekawe - prywatnie jest dziewczyną Antka Królikowskiego. W plotce było jednak ziarno prawdy. Adam faktycznie jest w związku, ale z zupełnie kim innym! Wybranką serca aktora jest jego druga koleżanka z planu - Wiktoria Gąsiewska. Osiemnastolatka już od jakiegoś czasu gości na planie produkcji Rodiznki.pl, w której – co ciekawe – również zagrała jego dziewczynę!

Wiktoria Gąsiewska - kim jest?

Wiktoria Gąsiewska nie jest bynajmniej świeżynką na aktorskim firmamencie. Mimo młodego wieku aktorka ma na swoim koncie już kilka ról. Wiktoria popularność zyskała dzięki roli Eugenii w obrazie Jana Jakuba Kolskiego Jasminum. Po tym filmie dostała kilka kolejnych poważnych propozycji, w wyniku czego pojawiła się m.in. w dramacie Katyń Andrzeja Wajdy i hitowej komedii Lejdis. Młoda aktorka pokazała się już także w kilku produkcjach serialowych, takich jak Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Od 2016 roku wciela się też w postać Oliwki w serialu Barwy szczęścia. Szczególnie głośno zrobiło się o niej jednak na początku tego roku, kiedy okazało się, że młoda gwiazda weźmie udział w tanecznym show Polsatu - Taniec z Gwiazdami. 

Wiktoria Gąsiewska w show Taniec z Gwiazdami

Wiktoria Gąsiewska występowała w tym roku w 8. polsatowskiej edycji tanecznego show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jej tanecznym partnerem był Oskar Dziedzic. Para miała numer 8. Niestety Wiktoria i Oskar odpadli w 3. odcinku tej edycji show, zajmując ostatecznie 9. miejsce. 

Wiktoria Gąsiewska - wzrost, wiek, rodzice, chłopak, Instagram

Wiktoria Gąsiewska nie należy do najwyższych, bo ma jedynie niewiele ponad 165 centymetrów. Aktorka jest też niezwykle młoda. Urodziła się 13 marca 1999 w Warszawie. O rodzicach Wiktorii Gąsiewskiej wiemy bardzo mało. Aktorka ma za to dwóch braci: Mateusza i Oskara oraz siostrę Nicolę. Przyznacie, że wszyscy mają dość rzadko spotykane w Polsce imiona?! Aktorka cieszy się coraz większą popularnością w serwisach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 223 tysięcy osób. Na jej profilu znajdziemy zdjęcia z podróży, sesji zdjęciowych oraz jeszcze do niedawna – przygotowań do show Taniec z Gwiazdami!

ZOBACZ: ADAM ZDRÓJKOWSKI ma dziewczynę! „Tak, jestem zakochany!” [ZDJĘCIA]

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski długo nie potwierdzali swojego związku. Na początku dodali jedynie wspólne zdjęcie z Open’er Festival, przez co dali mediom niezłą pożywkę do plotek na temat natury ich znajomości. Dopiero później aktor przyznał, że faktycznie spotyka się z Wiktorią, a nawet jest w niej zakochany! Z czasem pojawiły się nawet plotki o tym, że para młodych aktorów planuje ślub. Czy jest to prawda? Liczymy, że rąbka tajemnicy w tej kwestii Wiktoria uchyli podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego na TVN;-)