Wiktoria Gąsiewska na Różach Gali 2018. Zaledwie 19-letnia aktorka była jedną z najseksowniejszych gwiazd, które pojawiły się na wczorajszym rozdaniu nagród Magazynu Gala. Tego wieczoru, Wiktoria Gąsiewska postawiła na długą czarną suknię z głębokim dekoltem od marki Sugarfree z dodatkami w limonkowym kolorze. Była wprost nie do poznania! Aktorka pozowała do zdjęć na ściance sama, bez Adama Zdrójkowskiego. Jak udało nam się dowiedzieć podczas rozmowy z gwiazdą, jej chłopaka "zatrzymały w domu warunki pogodowe". Na szczęście Wiktoria Gąsiewska dotarła na Róże Gali i błyszczała jaśniej niż zwykle! Zobaczcie jej kreację w naszej GALERII --->

Róże Gali 2018: Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka ról. Wiktoria popularność zyskała dzięki roli Eugenii w obrazie Jana Jakuba Kolskiego Jasminum. Po tym filmie dostała kilka kolejnych poważnych propozycji, w wyniku czego pojawiła się m.in. w dramacie Katyń Andrzeja Wajdy i hitowej komedii Lejdis. Młoda aktorka pokazała się już także w kilku produkcjach serialowych, takich jak Na dobre i na złe, Mrok, Codzienna 2 m. 3, Rodzina zastępcza, Komisarz Alex, O mnie się nie martw, Prawo Agaty oraz Przyjaciółki. Widzowie znają ją również z serialu Rodzinka.pl. Szczególnie głośno zrobiło się o niej jednak na początku tego roku, kiedy okazało się, że młoda gwiazda weźmie udział w tanecznym show Polsatu - Taniec z Gwiazdami. 

ZOBACZ TEŻ: RÓŻE GALI 2018 Gwiazdy dopisały! Zobacz, kto przyszedł [ZDJĘCIA]

Róże Gali 2018 to bez wątpienia jedna z największych imprez roku, na której spotykają się nasze polskie gwiazdy. W poniedziałek wieczorem w warszawskim Ufficio Primo na 16. już rozdaniu nagród magazynu "Gala" zjawiła się cała plejada osób związanych ze światem kultury, mediów, sztuki, show-biznesu i polityki. Swoje wytworne kreacje zaprezentowali na czerwonym dywanie m.in.: Doda z mężem Emilem Stępniem, Małgorzata Kożuchowska, Ewa Minge, Marta Żmuda Trzebiatowska, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Joanna Horodyńska, Daria Zawiałow, Julia Kuczyńska, Borys Szyc, Agnieszka Hyży, Magdalena Lamparska oraz Borys Szyc.