Wiktoria Gąsiewska wzięła ślub? Na Instagramie pojawiły się piękne zdjęcia gwiazdy serialu "Rodzinka.pl" w sukni ślubnej. A dokładniej - w kilku! Nie jest to jednak prywatna sesja ślubna Gąsiewskiej, ale najnowsza kampania sukni ślubnych Violi Piekut. Projektantka zaprosiła aktorkę do współpracy. I w ten sposób powstała romantyczna sesja ślubna z Gąsiewską w roli głównej. Oczywiście, wystarczyło tylko jedno zdjęcie Wiktorii jako panny młodej, by posypały się plotki. Czy Gąsiewska i Zdrójkowski wzięli ślub? - na takie komentarze można było natknąć się w sieci. Co w sumie nie dziwi, bo jakiś czas temu do mediów przedostała się przecież informacja, że Wiktoria (20) i Adam (19) zaręczyli się. Czy rzeczywiście?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są zaręczeni - powiedziała nam we wrześniu menedżerka aktorki. - Najpewniej ktoś coś źle zrozumiał.Wiktoria zaręczyny ma jeszcze przed sobą - dodała. Do Magdaleny Zantary zwróciliśmy się tuż po tym, gdy jeden z tabloidów poinformował, iż Wiktoria i Adam szykują się do ślubu. Tymczasem młodzi aktorzy nie myślą jeszcze o ślubie, ale nie ukrywają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Kto wie, może Gąsiewska, przymierzając kolejno suknie Piekut, zastanawiała się, w której z nich byłoby jej najbardziej do twarzy...? ;-)

Wszystkie zdjęcia z sesji ślubnej Wiktorii Gąsiewskiej obejrzysz w naszej GALERII>>

Przypomnijmy, że Wiktoria Gąsiewska zagrała w horrorze "W lesie dzis nie zaśnie nikt", a więc już niedługo zobaczymy ją w zupełnie nowym repertuarze. Obok niej w filmie występuje także inna gwiazda młodego pokolenia - Julia Wieniawa. Horror z udziałem młodych aktorek trafi do kin w przyszłym roku.