Wiktoria Gąsiewska po zwycięstwie w programie "Dance Dance Dance" nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Na razie jednak skupia się głównie na grze w popularnych serialach, o czym chętnie opowiada fanom na swoich profilach w mediach społecznościowych. 20-latka pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciami z planu zdjęciowego i wywołała ogromną sensację. Wszystko za sprawą ciążowego brzucha, który mocno wyeksponowała na najnowszych fotografiach. Czy młoda aktorka, która jest w związku z młodszym od o siebie o rok Adamem Zdrójkowskim, rzeczywiście spodziewa się dziecka? Wiemy, o co chodzi.

Serialowa ciąża Wiktorii Gąsiewskiej

- Jem za dwóch - tak Wiktoria Gąsiewska podpisała jedno ze zdjęć. Szybko jednak okazało się, że ciążowy brzuch gwiazdki to jedynie atrapa wykonana na potrzeby gry w serialu "Pierwsza miłość". Dziecka spodziewa się bowiem jej serialowa postać, Jagoda, pracownica klubu "Kings Fitness".

- Pozdrawiamy z planu "Pierwszej miłości" - napisała w kolejnym InstaStory.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski być może kiedyś założą rodzinę, ale jak widać, to zdecydowanie jeszcze nie jest ten moment.

Zobacz zdjęcia młodej aktorki ze sztucznym ciążowym brzuchem w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska na zdjęciu z siostrą. Są jak dwie krople wody! [FOTO]