Wiktoria Gąsiewska całkiem niedawno udała się na tygodniowy pobyt do egzotycznej i słonecznej Tunezji. Podczas urlopu towarzyszył jej starszy o dwa lata brat Mateusz, którego widzowie TVN mogą kojarzyć z serialu „Na Wspólnej”. Podczas pobytu w Tunezji rodzeństwo nie tylko opalało się w najlepsze i zażywało morskich kąpieli, lecz także całkiem dużo zwiedzało! I to aż w kilku miastach Tunezji. Wiktoria i Mateusz odwiedzili m.in. Kartaginę, koloseum El Jem czy miasteczko zwane „tunezyjskim Santorini”, czyli Sidi Bou Said! Rodzeństwo bawiło się doskonale, choć nas cały czas zastanawiał fakt, dlaczego na tak daleki urlop Wiktoria nie zabrała swojego chłopaka, Adama Zdrójkowskiego. Okauzje się, że miała ku temu bardzo konkretny powód!

Wiktoria Gąsiewska z bratem w Tunezji. Kto jeszcze? 

Adam Zdrójkowski nie mógł polecieć w tym czasie  do Tunezji ze względu na zdjęcia do serialu "Rodzinka.pl" oraz z racji na przygotowania do swojej imprezy z okazji 18. urodzin, które wypadały pod koniec maja.

I choć Wiktoria Gąsiewska spędzała tym razem urlop z dala od swojego ukochanego, to jednak na brak towarzystwa nie mogła narzekać! Na tę samą wycieczkę po atrakcjach Tunezji dali się bowiem namówić także Mister Polski Jakub Kucner ze swoją dziewczyną Karoliną oraz Ola Ciupa.

Jak Wiktoria Gąsiewska, jej brat i reszta jej znajomych bawili się podczas wakacji w Tunezji? Koniecznie sprawdźcie to w naszej wakacyjnej GALERII ;-)

 

I hop do basenu #siblings #tunisia

Post udostępniony przez Wiktoria Gąsiewska (@wiktoria_gasiewska) Cze 3, 2018 o 9:37 PDT