Wiktoria Gąsiewska i Sugarfree przedstawiają kolekcję sukienek idealnych na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia oraz karnawał. Znajdziemy w niej różnorodność krojów, tkanin i kolorów. Nowe sukienki to ultramodne fasony zaprojektowane z myślą o kobietach, które nie boją się podkreślać atutów swojej sylwetki wzorem i krojem. Dominuje róż, czerwień i zieleń, zarówno w monochromatycznych wersjach, jak i tych wzorzystych - królują kwieciste i zwierzęce printy.

Sukienki Wiktorii Gąsiewskiej dla Sugarfree

Wiktoria Gąsiewska w swoich projektach zadbała o najmniejsze szczegóły tak, aby każda kobieta, która ośmieli się je założyć, czuła się jak gwiazda. Nadchodzący sezon świąteczny, sylwestrowy i karnawałowy to idealna okazja, aby postawić na niepowtarzalne stylizacje. Kolekcja Sugarfree x Wiktoria Gąsiewska jest dostępna w sklepach stacjonarnych oraz 
na stronie internetowej marki już od 6 grudnia.

Marka Sugarfree tworzy ubrania z myślą o kobietach, które podążają za trendami i lubią dobrze wyglądać niezależnie od sytuacji. Jej kolekcje sukienek na każdą okazję powstają w Polsce z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz Hiszpanii.

Ceny sukienek z kolekcji Wiktoria Gąsiewska x Sugarfree sprawdzicie w GALERII.