Wszystko wskazuje na to, że  Książę William i Księżna Kate mają się naprawdę dobrze. Oboje wysiedli uśmiechnięci z samolotu i od razu zajęli się swoimi dziećmi: Księciem George’m i Księżniczką Charlotte, które przyleciały do Polski razem nimi. Cała czwórka wygląda dobrze i elegancko. Księżna Kate postawiła dzisiejszego dnia na biały zestaw składający się z topu z baskinką oraz krótkiej spódniczki. Książę William jak zwykle wybrał dla siebie elegancki garnitur, tym razem w kolorze granatu, oraz ciemno czerwony krawat.

ZOBACZ: KSIĄŻĘ GEORGE I KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE Najsłodsze zdjęcia dzieci księcia Williama i Kate Middleton [GALERIA]

William i Kate wkrótce po spotkaniu w Pałacu Prezydenckim wraz z parą prezydencką wybrali się na spacer po Krakowskim Przedmieściu, a potem pojechali do Muzeum Powstania Warszawskiego. To tam razem z prezydentem Andrzejem Dudą i pierwszą damą Agatą Kornhauser-Dudą spotkali się z polskimi i brytyjskimi weteranami II wojny światowej. Oddali również hołd poległym powstańcom przed murem pamięci.

Wieczorem William i Kate wezmą udział w kolacji z okazji 91-urodzin królowej Elżbiety II, która zostanie zorganizowana w Łazienkach Królewskich.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia Księcia Williama, Księżnej Kate i ich dzieci wprost z lotniska Okęcie i sprzed Pałacu Prezydenckiego. Znajdziecie je w naszej GALERII ;-)