Książę William i księżna Kate już jutro, 17 lipca zawitają do Polski. Czy tak jak Donald Trump z żoną Melanią Trump zatrzymają sie w hotelu Marriott? Otóż nie! William i Kate zamieszkają w Belwederze! Taką informację podał jakiś czas temu dziennik Super Express. Według doniesień tabloidu, takie miejsce pobytu w czasie wizyty Williama i Kate w Polsce zaproponował sam Andrzej Duda. To właśnie prezydent RP zaprosił Williama i Kate do królewskich apartamentów w Belwederze, w których następca tronu Wielkiej Brytanii i księżna Cambridge mają spędzić aż dwie noce. Na jakie wygody mogą liczyć podczas pobytu w Warszawie? I gdzie będzie można ich spotkać?

ZOBACZ: KSIĄŻĘ GEORGE. Dlaczego syn księcia Williama i księżnej Kate nosi tylko krótkie spodenki? Ta odpowiedź cię zaskoczy!

Do dyspozycji księcia Williama i księżnej Kate przygotowano dwukondygnacyjny apartament z widokiem na Łazienki Królewskie. Para ma się w nim czuć jak w domu. Bo to właśnie w podobnym do Belwederu Pałacu Kensington w Londynie mieszkają na co dzień William i Kate oraz ich urocze dzieci: książę George i księżniczka Charlotte.

Czy Belweder przypadnie książęcej parze do gustu? Mamy nadzieję, że tak właśnie się stanie. W końcu Belweder to jedno z najelegantszych miejsc w stolicy! Jego wnętrza zobaczycie w naszej GALERII;-) Przypomnijmy, że Donald Trump i Barack Obama zatrzymali sie w apartamencie prezydenckim w Marriottcie. Jego wnętrza obejrzycie TUTAJ.

CZYTAJ TEŻ: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻE WILLIAM przylatują do Polski już 17 lipca! Wiemy, co będą robić i gdzie się pojawią!

Nawet jeśli polskie lokum nie spodoba się książęcej parze, to przecież i tak spędzą oni w nim tylko dwie noce. Książę William i księżna Kate zakończą bowiem swoją wizytę w Polsce w środę, 19 lipca. Miejmy nadzieję, że jednak wyjadą stąd z jak najlepszymi wspomnieniami! Liczymy, że właśnie pod Belwederem uda się nam ich spotkać! Trzymamy za to kciuki!

Czy książęca para zamieszka właśnie w tych wnętrzach? Więcej zdjęć w GALERII>>