Kandydat PSL na prezydenta i jego żona spodziewają się drugiego dziecka. Z okazji Dnia Matki Paulina Kosiniak-Kamysz na swoim Facebooku opublikowała sesję zdjęciową z ich córeczką Zosią. - Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyle szczęścia. A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej - napisała zdradzając przy okazji, że jest w drugiej ciąży. Żona kandydata PSL już wcześniej w jednym z wywiadów przyznała, że chciałaby mieć trójkę dzieci.

Władysłam Kosiniak-Kamysz zostanie ojcem po raz drugi

Paulina Kosiniak-Kamysz jest drugą żoną lidera PSL. Para wzięła ślub w 2019 roku, a dziś wspólnie wychowuje roczną córeczkę Zosię. Żona Władysława Kosiniaka-Kamysza pochodzi z małej miejscowości w Małopolsce, z zawodu jest ortodontką. Od lat działa w fundacji zajmującej się opieką stomatologiczną dzieci niepełnosprawnych.

Kobieta przyznaje, że jej mąż jest kochającym tatą, a mała Zosia od razu skradła jego serce:

- Urodziła się w czasie kampanii wyborczej do europarlamentu, a mimo to miałam poczucie, że jesteśmy w tym wszystkim razem. Czasu nie mieliśmy za wiele, ale każda chwila razem była na 120%. Umiał przestawić głowę na tryb domowy i szybko się z Zosią zakumplowali. Razem rozrabiają. Codziennie rano razem ćwiczą. To on, jeśli tylko jest w domu, odpowiada za kąpiele, wszystkie rytuały pielęgnacyjne. Jak się rano goli, Zosia mu zawsze towarzyszy.

Lubię ich podglądać, bo Zośka wpatruje się wtedy w niego jak zahipnotyzowana. Ja jestem bardziej w gorącej wodzie kąpana, on zachowuje stoicki spokój. Pierwszy katar? Ja bym biegła do lekarza, on: na spokojnie, nic jej nie będzie. Dobrze mi to robi - czytamy na stronie Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Serdecznie gratulujemy!