W zielonym ogrodzie hotelu można było poćwiczyć jogę, 3/4 dance (w rytmie walca) oraz bodyART z najlepszymi instruktorami i gwiazdami zafascynowanymi medytacją. Ci, którzy nie mieli ochoty na aktywny odpoczynek, kosztowali lekkie dania oraz wzięli udział w warsztatach parzenia herbaty. Z tych atrakcji zdecydowała się skorzystać sporo gwiazd, które chciały się zrelaksować i aktywnie powitać lato.

Wydarzenie poprowadziła Paulina Sykut - Jeżyna. Gościem specjalnym była Anna Mucha - aktorka, która umiejętnie łączy aktywne życie zawodowe z życiem prywatnym. Na wydarzeniu pojawił się również DJ Adamus, od kilku lat zachwycony filozofią wschodu. To jednak nie wszyscy, których tam spotkaliśmy!

ZOBACZ: PENELOPE CRUZ JAKO DONATELLA VERSACE Są już oficjalne zdjęcia z planu serialu ”Versace: American Crime Story”! Zobacz je u nas!

Na 3. Urodziny hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw przybyli także Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Dr Krzysztof Gojdź, Piotr Zelt, Anna Piszczałka, Mateusz Maga, Agnieszka Mrozińska, Misheel Jargalsaikhan, Marta Tomczak i Patrycja Wieja, czyli zwyciężczyni 1. edycji Projekt Lady, na co dzień trenerka fitness.

Z kojącym recitalem przy akompaniamencie fortepianu wystąpił Wojtek Ezzat - finalista X Factor, a gwiazdy chętnie się oddawały nieśpiesznym sesjom jogi.

Która z gwiazd wyglądała przy tej okazji najlepiej? Zajrzyjcie do naszej ZIELONEJ GALERII i przekonajcie się sami ;-)