Wnuczka Grażyny Szapołowskiej idzie w ślady sławnej babci. Karolina Matej zdecydowała się rozpocząć swoją przygodę z show-biznesem od występu w programie "The Voice of Poland". Jej występ w "Przesłuchaniach w Ciemno" zobaczymy już w najbliższą sobotę na antenie telewizyjnej Dwójki. W studiu wspierał ją nie kto inny, jak właśnie ukochana babcia, z którą łączy ją wyjątkowo silna więź.

- Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko - opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

- Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom - dodaje.

Kim jest Karolina Matej?

Karolina Matej ma 20 lat. Jej matką jest aktorka i reżyserka Katarzyna Jungowska, czyli jedyne dziecko Grażyny Szapołowskiej. Wnuczka ikony polskiego kina swoją pierwszą piosenkę nagrała jeszcze jako nastolatka. Zrobiła to zresztą za namową swojej babci. Anglojęzyczny utwór "Go Your Own Way" znalazł się na jej albumie "Kochaj Mnie" z 2016 roku.

- Prosiłam Karolinę: - Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną - opowiada Grażyna Szapołowska.

- Nie... - usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka.

Babci udało się jednak znaleźć sposób na wnuczkę. Jaki? Koniecznie zobaczcie poniższe wideo.

W nowym odcinku "The Voice of Poland" Karolina Matej zaśpiewa z kolei wielki przebój "Love Me Like You Do" z repertuaru Ellie Goulding.

Czy Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Baron i Tomson docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej? Przekonamy się już 26 września.

ZOBACZ TEŻ: Syn Moniki Zamachowskiej wystąpił na scenie "The Voice Kids"! Zaśpiewał hit Justina Biebera [WIDEO]