Od początku nie wierzono, że im się uda. Odkąd dwa lata temu Wojciech Błach rozstał się z aktorką Kamillą Baar, łączony był z wieloma kobietami. Najdłużej komentowano relacje jakie łączą go z koleżanką z planu Pierwszej miłości, Anetą Zając. Wszystkie plotki okazały się nieprawdziwe.

Wojciech Błach odnalazł szczęście u boku Agnieszki Gizy, studentce filologii angielskiej. Para wzięła ślub dokładnie 14 maja 2016 roku, a całą uroczystość udało im się zachować w tajemnicy. Przyjęcie weselne odbyło siew Zaciszu Anny Korcz.

To właśnie na facebookowym profilu tego miejsca pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie z wesela. Mimo że na weselu pary pojawiły się obie rodziny, sporo przyjaciół i znajomych, nowożeńcom udało się uniknąć paparazzi i sami jako pierwsi poinformowali o uroczystości ślubnej.

Ukochana Wojciecha Błacha ma zaledwie 25 lat i jest młodsza od aktora o 19 lat. Parze nie przeszkadzała jednak różnica wieku i szybko narodziło się między nimi głębokie uczucie. Zakochani zaręczyli się w Berlinie.

Wcześniej zamówił dla mnie pierścionek na wzór pierścionka swojej babci. Gdy spałam, a raczej udawałam, że śpię, sprawdzał, czy pasuje na mój palec.. wyznała Agnieszka w rozmowie z magazynem Pani.

Agnieszka Giza po ślubie przyjęła nazwisko ukochanego. Żona Wojciecha Błacha wyznała nawet, że już starają się o dziecko! 

Trudno mi powiedzieć, czy po ślubie coś się zmienia. To było tak niedawno, że wciąż jeszcze przeżywamy te chwile. Na pewno zmieniło się to, że przyjęłam nazwisko męża, bo myślę, że fajnie jest, gdy mama nazywa się tak jak dzieci, a oboje z Wojtkiem chcemy zostać rodzicami, i to jak najszybciej. Poza tym jest mi miło, kiedy gdzieś idziemy i Wojtek przedstawia mnie: "To jest moja żona", a ja mogę powiedzieć: "To jest mój mąż". Mam takiego cudownego męża! - powiedziała w wywiadzie dla magazynu Pani. 
 

Wojciech Błach ma już syna Bruna (ze związku z Kamillą Baar), ale jak widać, chłopczyk długo nie będzie jedynakiem. Aktor kilka dni temu pochwalił się pierwszym wspólnym zdjęciem z ukochaną.