Gdy dwa lata temu  pojawiały się informacje o kryzysie w związku Kamilli Baar i Wojciecha Błacha nikt nie mógł w to uwierzyć. 

Para spotykała się przez prawie 5 lat i wspólnie wychowywali syna Bruna. Szybko okazało się, że plotki o problemach w związku Baar i Błacha nie były wyssane z palca. Para potwierdziła swoje rozstanie za pośrednictwem...  Facebooka.

"Witajcie. Proszę, przeczytajcie: Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje i plotki na Nasz temat, które w większości są nieprawdziwe i przez to, bolesne. Wam, naszym Widzom, chcemy wyjaśnić w kilku słowach: Rozstaliśmy się w zgodzie. Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko. Chcielibyśmy bardzo, by nasza prywatność, pozostała naszą własnością. Kamilla i Wojtek" - napisała wówczas Kamilla na Facebooku.

Mówiono, że rozstanie z Kamillą Baar było dla Wojciecha Błacha prawdziwym ciosem. Ukochana porzuciła go dla znacznie starszego i wpływowego mężczyzny, mimo że zaledwie trzy lata temu na świecie pojawił się ich synek... 

Na szczęście los uśmiechnął się do Wojtka Błacha i coraz częściej widywano go w towarzystwie pięknej kobiety. Jak się okazało, nie był to przelotny romans. Kilka dni temu Wojciech i Agnieszka wzięli ślub. Para pobrała się w Zaciszu Anny Korcz! Serdecznie gratulujemy :).

>> PRZECZYTAJ TAKŻE:  WOJCIECH BŁACH Kolejność uczuć [TYLKO U NAS!]

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!