Wojciech Młynarski zmarł w połowie marca, a jego warszawski pogrzeb odbędzie się dziś wczesnym popołudniem. Słynny na całą Polskę poeta, pieśniarz, tłumacz i tekściarz miał 76 lat. O jego śmierci poinformowały za pomocą mediów społecznościowych jego dzieci: Paulina, Agata i Jan. Wojciech Młynarski zmagał się z problemami zdrowotnymi już od najmniej kilkunastu miesięcy. Już wcześniej, w maju 2014 roku trafił do szpitala z ostrym bólem serca. Od tego momentu jego stan zdrowia zaczął się pogarszać. Szczególnie ostatnie 15 miesięcy jego życia należało do najtrudniejszych. Gwiazdor polskiej ceny rozrywkowej zmarł w środę, 15 marca wieczorem. Dziś odbędzie się pochówek kabaretowej ikony PRL-u.

ZOBACZ: WOJCIECH MŁYNARSKI NIE ŻYJE O śmierci artysty poinformował jego syn, Jan Młynarski

O pogrzebie swojego taty tydzień temu na swoim fanpage'u na Facebooku poinformowała Agata Młynarska. Z opublikowanego prze nią postu wiemy, że odbędzie się on dziś. Wojciech Młynarski zostanie pochowany w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach:

Uroczystości pogrzebowe Wojciecha Młynarskiego odbędą się 24 marca (piątek) o godzinie 13.40 w Kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie (ul. Powązkowska 14).

Urna z prochami zostanie odprowadzona i pochowana w Alei Zasłużonych na warszawskich Powązkach.

Księga kondolencyjna zostanie wystawiona w dniach 22 i 23 marca (środa i czwartek) w Ratuszu na Placu Bankowym 3/5 w Warszawie.

POLECAMY TEŻ: WOJCIECH MŁYNARSKI Mąż, ojciec i wybitny artysta

Zechcecie uczestniczyć w ostatniej drodze Wojciecha Młynarskiego? Oto pełna informacja o jego dzisiejszym pochówku: