Marina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Piosenkarka potwierdziła to oficjalnie w sobotę, 12 maja . Marina zrobiła to, zamieszczając w social mediach zdjęcie ze swoim mężem sprzed kilku tygodniu, kiedy to spędzali razem wakacje nad włoskim jeziorem Como. Do zdjęcia, na którym wyraźnie widać było już ciążowy brzuszek gwiazdy, Marina dodała też stosowny i wzruszający opis:

„Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi, aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny!

O tym, że Marina Łuczenko jest w ciąży, na Instagramie doniósł też jej mąż. Wojciech Szczęsny niedługo po wpisie żony potwierdził, że faktycznie spodziewają się dziecka. Przy okazji skomplementował Marinę w bardzo ciepłych i czułych słowa. Co dokładnie napisał? Zobaczcie poniżej:

„Cieszę się, że ja i moja niezwykła żona możemy ogłosić, że spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. @marina_official  - Wiem, że będziesz niesamowitą mamą. Kocham Cię najbardziej na świecie!” - napisał rozczulony Szczęsny.

Przyznacie, że takie słowa to miód na uszy każdej przyszłej mamy. Z takim mężem, jak Wojtek Szczęsny przy boku, każdy dzień ciąży to prawdziwa przygoda! Pytaniem otwartym wciąż pozostaje, kiedy Marina i Wojtek powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Myślicie, że już wybrali dla niego imię…? Jest też jeszcze jedna zagadka: Marina urodzi syna czy córkę? To się już wkrótce okaże!