Wojciech Szczęsny został ojcem. Marina Łuczenko urodziła syna! Chłopiec przyszedł na świat w sobotę, 30 czerwca, w Warszawie. Marina urodziła dziecko w szpitalu im. Świętej Rodziny na Madalińskiego. Łuczenko podzieliła się z fanami zdjęciem syna dziś po południu. Chłopiec przyszedł na świat równo na trzy dni przed 29 urodzinami Mariny. Piosenkarka otrzymała wiele gratulacji, m.in. od Maffashion, Sary Boruc, Antka Królikowskiego, Pauliny Sykut-Jeżyny i Anny Lewandowskiej. Łuczenko pogratulował też jej mąż i świeżo upieczony ojciec - Wojciech Szczęsny. Sprawdź PONIŻEJ, w jakich pięknych słowach wypowiedział się o żonie i matce swojego dziecka.

Wojciech Szczęsny o Marinie Łuczenko

Wojciech Szczęsny poinformował o tym, że został ojcem, na swoim Instagramie. Zamieścił tam urocze zdjęcie rączki syna, to samo, którym podzieliła się na Instagramie Marina. Szczęsny publicznie pogratulował też Łuczenko. Z jego słów biją prawdziwa miłość i wielka duma.

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje!

Szczęsny w zeszłym tygodniu wraz z całą polską reprezentacją wrócił z Mundialu w Rosji. Polska jako pierwsza odpadła z grupy, więc już w miniony czwartek piłkarze mogli wrócić do domu. Dzięki temu Wojciech mógł być z Mariną w dniu porodu, a teraz mogą wspólnie cieszyć się synkiem. Dlaczego dziecko Szczęsnych dostało egzotyczne imię oraz co ono oznacza? Sprawdź TUTAJ>>