Jak donosiliśmy wczoraj, Polacy w pierwszym rozegranym w ramach Euro 2016 meczu pokonali reprezentację Irlandii Północnej, dzięki czemu na konto naszej drużyny trafiły 3 punkty. Najbliższe spotkanie, jakie rozegramy, to to czwartkowe z Niemcami. 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Euro 2016 sukces Polaków w meczu z Irlandią Północną! [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że na murawie może zabraknąć bramkarza - 26-letniego Wojciecha Szczęsnego, którego podczas wczorajszego spotkania wspierała Marina Łuczenko. Dlaczego?

Jak donosi portal TVN24, Szczęsny ma stłuczone udo i podejrzenie krwiaka. Uraz to efekt zderzenia się we wczorajszym meczu Kyle'em Laffertym.

Sytuacja zdrowotna w kadrze wygląda bardzo dobrze, poza jednym wyjątkiem. Wojciech Szczęsny w pierwszej połowie zderzył się z Kyle'em Laffertym, ma silne stłuczenie mięśnia czworogłowego uda. Jest podejrzenie krwiaka, w poniedziałek po południu jedziemy do Nantes sprawdzić szczegółowo, jak to wygląda. Kliniczne badanie pokazały, że sytuacja nie jest rewelacyjna, Wojtek ma duży obrzęk uda. Jest możliwość, że nie zagra z Niemcami, ale nie chcę teraz wyrokowaćpowiedział lekarz kadry, Jacek Jaroszewski