Grzegorz Krychowiak w polskiej reprezentacji występuje na pozycji defensywnego pomocnika. W mediach zasłynął jednak czymś zgoła innym, niż umiejętności piłkarskie (choć tych trudno mu oczywiście odmówić). Gdy był gościem Kuby Wojewódzkiego przyznał, że uważa siebie za najprzystojniejszego zawodnika polskiej reprezentacji.

Ponadto w jednym z odcinków Dzień Dobry TVN pochwalił się swoim mieszkaniem. Wtedy okazało się, że najwięcej miejsca zajmuje w nim... garderoba! Swoich stylizacji piłkarz nie przechowuje bowiem w jednym czy dwóch pokojach, a ma na to przeznaczone całe piętro domu!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak chwali się mieszkaniem. Najbardziej zaskakuje jednak...jego garderoba!

Koledzy z reprezentacji zgodnie przyznają, że jest on największym wielbicielem mody spośród nich wszystkich. Krychowiak nigdy zresztą tego nie ukrywał podkreślając, że moda to jego pasja i uwielbia dobrze wyglądać. Warto przyjrzeć się jego stylizacjom na Instagramie: jest pełno luksusowych marek, nieoczywistych zestawień oraz łączenia różnych stylów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Najlepsze stylizacje Grzegorza Krychowiaka. Będzie ikoną mody?

Jedną z jego stylizacji wyśmiał wczoraj Wojciech Szczęsny. Chodzi o słynny płaszcz z futerkowym kołnierzem, którym Krychowiak pochwalił się na Instagramie w listopadzie zeszłego roku, gdy wyjechał do Rzymu. Wywołał on wtedy prawdziwą medialną burzę. Sam Zbigniew Boniek skomentował tę stylizację w kąśliwy sposób: Mam do Griega Krychowiaka jedno pytanie - męskich płaszczów nie było? - napisał wtedy prezes PZPN.

Wojciech Szczęsny z kolei zamieścił wczoraj na Instagramie zdjęcie w innym płaszczu i podpisał je: @grzegorz.krychowiak Znalazłem coś dla Ciebie! 

Grzegorz Krychowiak odpowiedział mu niemal od razu: @wojciechszczesny1 nie zrozumiałeś nic z tego, co mówiłem ci o modzie #NieIdzTaDroga

Jak wy oceniacie płaszcz, w którym pozował Wojciech Szczęsny?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Grzegorz Krychowiak podpisał rekordowy kontrakt na zawrotną sumę i wyjechał z ukochaną na luksusowe wakacje