Wśród gości tegorocznego Open’era nie mogło zabraknąć Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków, którzy świetnie bawią się na koncertach polskich i zagranicznych artystów, a przy okazji w strugach deszczu okazują sobie gorące uczucia. Podobnie zresztą jak Julia Wieniawa i Antek Królikowski, którzy nie szczędzą swoim fanom na Instagramie gorących pocałunków ;-) To jednak nie wszystko!

ZOBACZ: AGNIESZKA I PIOTR WOŹNIAK-STARAK Spędzają romantyczne chwile na Open'er Festival. Mają czas na koncerty? [ROMANTYCZNE ZDJĘCIA]

Na koncerty w ramach tegorocznego Open’er Festival wybrali się także m.in. Marta Manowska, Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk, Iga Lis, Edyta Herbuś, Kuba Wesołowski, Olivier Janiak oraz Weronika Książkiewicz ze swoim przyjacielem, projektantem – Tomaszem Olejniczakiem.

W tym gronie nie mogło zabraknąć tajże blogerek – Maffashion i Jessici Mercedes, które na bieżąco relacjonują festiwal na sowich kanałach social media.

My za to z przyjemnością relacjonujemy Wam to, jak na festiwalu bawią się topowe polskie gwiazdy. Zajrzyjcie do naszej GALERII i zobaczcie, komu podczas festiwalu nie straszne deszcze, wiatry i burze ;-)