Wyścig do polskich preselekcji do Eurowizji nabiera rozpędu. O udział w polskich eliminacjach do konkursu piosenki zgłaszają się kolejni artyści. Swoją chęć udziału w wyścigu do finału konkursu zgłosili już m.in. Mateusz Maga i Madox. Teraz dołączyli do nich uczestnik popularnego show „X Factor” oraz bardzo kontrowersyjna celebrytka. Czym na preselekcjach do konkursu chcą zaskoczyć Wojtek Ezzat i Iwona Węgrowska?

HOT NEWS: ALICJA RUCHAŁA Kim jest Alicja Ruchała, Polka, która chce wystąpić na Eurowizji?

O chęci udział w Eurowizji zaledwie wczoraj poinformowała Iwona Węgrowska. Artystka w rozmowie z jednym z portali przyznała, że będzie walczyć o "godne reprezentowanie Polski". Czy jednak skandale, jakie ostatnio wywoływała, nie będą przeszkodą do wyjazdu na finał konkursu?

Dziś do listy potencjalnych kandydatów do finału konkursu w Kijowie dołączył uczestnik programu "X-Factor". Swoje zgłoszenie do polskich eliminacji wysłał Wojtek Ezzat, który w konkursie chce wystawić swój utwór "Rozmowa". W sieci można już zobaczyć teledysk do piosenki:

 

Myślicie, że Wojtek Ezzat, który póki co nie zrobił tak dużej kariery jak choćby Ewelina Lisowska czy Grzegorz Hyży, ma szansę powtórzyć sukces innej gwiazdy z programu "X-Factor", Michała Szpaka? Obawiamy się, że w tym przypadku problemem może być fakt, że cały utwór jest po polsku. A może właśnie to jest jego atutem?

HOT INFO: MATEUSZ MAGA, ANNA KARWAN I MADOX Oni już zgłosili się na Eurowizję!

Co będzie w tym roku w cenie? Lokalność czy europejska uniwersalność? Przekonamy się o tym już w lutym. Wtedy też dowiemy się, kto będzie reprezentował nas na tegorocznym finale Eurowizji w Kijowie. Ten odbędzie się dopiero w maju.