Wojtek Mazolewski i Katarzyna Zawadzka są razem! Para zaliczył swój oficjalny debiut na ściance podczas piątkowego pokazu nowej kolekcji Macieja Zienia w warszawskiej hali Mińska 65. Prezentowali się rewelacyjnie i wyglądali na niezwykle zakochanych. Wygląda więc na to, że znany basista, a prywatnie były partner Mai Sablewskiej, w końcu odnalazł prawdziwą miłość. Wybranka muzyka to znana i ceniona aktorka. Sprawdź, co jeszcze wiemy na jej temat już teraz.

Katarzyna Zawadzka - kim jest partnerka Wojtka Mazolewskiego?

Katarzyna Zawadzka przyszła na świat w 1984 roku. Jest więc o osiem lat młodsza od swojego partnera. Pierwszą rolę w filmie zagrała w 2003 roku ("Królowa chmur" w reżyserii Radosława Piwowarskiego), ale duży rozgłos i uznanie krytyków zdobyła osiem lat później za sprawą dramatu psychologicznego "W imieniu diabła" Barbary Sass. Za rolę Anny  otrzymała nominację do Złotej Kaczki dla najlepszej aktorki oraz zdobyła Złotego Lwa na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w kategorii "najlepszy debiut aktorski". 

Jej koledzy ze studiów aktorskich w Krakowie to m.in. Dawid Ogrodnik, u boku którego zagrała w głośnym "Chce się żyć" oraz Mateusz Kościukiewicz, z którym stworzyła parę w fabularyzowanym dokumencie "Baczyński" o sławnym polskim poecie czasu wojny. Widzowie telewizyjni mogą ją za to kojarzyć m.in. z serialu "Prawo Agaty", w którym występowała 2013-2015. Na dużym ekranie można ją było także oglądać m.in. w komedii romantycznej "Listy do M. 3".

Zdjęcia Wojtka Mazolewskiego i Katarzyny Zawadzkiej znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kożuchowska, Warnke, Szostak: gwiazdy na pokazie ZIENIA wiosna-lato 2019 [DUŻO ZDJĘĆ]