Santorini to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych wysp na Morzu Egejskim. Nic dziwnego, że dwie młode pary wybrały właśnie ją na kilkudniowe wakacje, które zaplanowały bezpośrednio przed zgrupowanie polskiej kadry narodowej. Grzegorz, Celia, Wojtek i Marina wypoczywali tam, podziwiając zapierające dech w piersiach malownicze widoki. A było na co popatrzeć!

Fani młodych, pięknych i bogatych idoli mieli jednak jeszcze inne atrakcje do podziwiania. Celia, francuska partnerka Krychowiaka, po raz kolejny ściągnęła na siebie uwagę, pozując do zdjęć w niezwykle odważnym kostiumie kąpielowym. Fani modelki byli nim zachwyceni! I trudno im się dziwić. W końcu rzadko która gwiazda może pochwalić tak idealnymi kształtami.

ZOBACZ: MAFFASHION, KINGA RUSIN, NATALIA SIWIEC Gwiazdy kochają modne sukienki w kwiaty. Podpowiadamy, gdzie je kupić!

Ciekawe tylko, jak Celia dogaduje się z żoną Wojtka Szczęsnego? Czy panie przypadły sobie do gustu i chętnie spędzają razem czas, tak jak ich przystojni mężczyźni? Tego nie wiemy, choć mamy co do tego sporo wątpliwości. W końcu na żadnym zdjęciu panie nie występują razem. Nie to, co Wojtek i Grzegorz!

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak najwyraźniej naładowali już akumulatory na gorącej greckiej wyspie. Myślami są już jednak przy ważnym meczu z Rumunią, który rozegrają już 10 czerwca. Zgrupowanie polskiej kadry zaczyna się właśnie dzisiaj.

CZYTAJ TEŻ: ANNA MUCHA nago na Instagramie. Zdjęcie zrobił jej... partner!

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak ta piękna czwórka spędzała czas na greckiej wyspie. Też byśmy tak chcieli regenerować się przed największymi wyzwaniami zawodowymi!