Sebastian Zys został ojcem. Wokalista disco polo od razu pochwalił się zdjęciem z synem i zdradził, jakie imiona postanowił mu nadać. Jak się okazuje, gwiazdor wpadł na bardzo oryginalny pomysł, aby nazwać syna... nazwą swojego zespołu. Wokalista pochwalił się, że jest to pierwszy taki przypadek w Polsce i nikt poza chłopcem nie będzie nosił takiego imienia. Podziękował również Państwu za "wyrozumiałość i docenienie". Sebastian Zys jest wokalistą popularnej grupy disco polo, Mr Sebii. Muzyk wymyślił, że drugie imię jego syna będzie nawiązywało właśnie do nazwy zespołu. 

Sebastian Zys nazwał syna nazwą swojego zespołu 

„W Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi w akt urodzenia oficjalnie zostało wpisane imię Sebi jako drugie imię. Fenomenem jest to, że chłopiec jest jedynym dzieckiem w Polsce, który nosi imię Sebi. Dzidziuś ma dokładnie na imię Seweryn Sebi Zys. Mam nadzieję, że wam się podoba” – napisał Sebastian Zys w mediach społecznościowych.

Co ciekawe, fani zespołu popierają wybór imion dla dziecka ich idola. W komentarzach przeważają opinie brzmiące:

„Szczęście i imię po tatusiu, też pewnie będzie śpiewać disco polo za parę lat, tata go nauczy”

„Ma piękne imię wykonawcy utworów które kocham oraz oryginalne i niepowtarzalne imię po tacie. Rośnij zdrowo, mały Sebciu, na pociechę rodzicom i rodzinie”.

Wam też się podoba?