William i Kate wylądowali w Polsce w poniedziałek, 17 lipca. Wieczorem pojawili się na galowym bankiecie, wydanym w Łazienkach Królewskich na cześć królowej Elżbiety II. Jak się okazało, na balu w towarzystwie księcia i księżnej Cambridge bawiły się też polskie gwiazdy! Swoimi zaproszeniami na bal u księcia Williama i księżnej Kate pochwalili się także Dawid Woliński, Joanna Krupa i Gosia Baczyńska. Jak się okazuje, na balu pojawili się także aktorka Ewa Błaszczyk, koszykarz Marcin Gortat oraz towarzysząca mu Alicja Bachleda-Curuś (!). W gronie tym nie zabrało też innych osobistości polityki, sztuki, kultury i mediów. Gościom oficjalnie zabroniono przesyłania relacji z tego wydarzenie za pomocą social mediów, dlatego zapewne dopiero we wtorek przekonamy się, jak wyglądała cała lista zaproszonych gości oraz co działo się na bankiecie. Jednak najważniejsza na balu była... stylizacja księżnej Kate!

ZOBACZ: KATE MIDDLETON w sukience Gosi Baczyńskiej! Księżna Kate wybrała kreację polskiej projektantki! Jak wyglądała?

Kate Middleton na bankiet w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę projektu Gosi Baczyńskiej! Biała, krótka sukienka koktajlowa z graficznie powycinanym dołem, czarnym, nieregularnymi lamówkami, haftami paskiem przypominającym pnące się kwiaty, to kolejne dzieło Baczyńskiej, które zachwyciło świat. Projektantka wiedziała, jak podkreślić idealną talię Księżnej Kate. Dlatego tulipanowy fason sukienki zaakcentowała dodatkowo paskiem w motywy florystyczne. Ta kreacja to prawdziwe dzieło wysokiego krawiectwa, o którym na pewno będzie mówiło się jeszcze długo po wizycie Williama i Kate w Polsce!

Na balu wyróżniała się także stylizacja Joanny Krupy. Prowadząca show "Top Model" postawiła na odważną, seksowną wieczorową suknię polskiej marki Just Paul. Kreacja w odcieniu pudrowego różu podkreśliła wszystkie atuty sylwetki gwiazdy. Krupa dopasowała do niej jasne różowe szpilki oraz czerwoną torebkę na łańcuszku.

Kto waszym zdaniem wyglądał tego wieczoru lepiej? Księżna Kate w sukience Gosi Baczyńskiejczy może Joanna Krupa w różowej kreacji Just Paul?