Już dziś stacja TVN zaprezentuje nową jesienną ramówkę. Jak na każdej konferencji stacji, pojawią się jej największe gwiazdy. To jedyna taka okazja, by zobaczyć Kubę Wojewódzkiego, Magdę Gessler,  Małgorzatę Rozenek i Magłorzatę Kożuchowską w jednym miejscu.

W każdym kolejnym sezonie stacja TVN prezentuje telewizyjne nowości. W sezonie wiosennym mieliśmy okazję oglądać Drugą Szansę z Małgorzatą Kożuchowską i Mają Ostaszewską, dziecięcą odsłonę programu Masterchef, nowe show Mai Sablewskiej oraz wciąż emitowany Project Lady z Małgorzatą Rozenek jako gospodynią programu.

W jesiennym sezonie stacja po raz kolejny zaprezentuje nowości. Pojawi się m.in. długo oczekiwany program Azja Express, drugi sezon serialu Druga Szansa, nowy serial Na noże z udziałem Piotra Stramowskiego i Weroniki Książkiewicz. Po raz szósty będziemy również mieli okazję wybierać Top Model.

Zobacz: Agnieszka Szulim na planie zdjęciowym. Czy tak będzie wyglądać czołówka "Azja Express"?

Jak wiadomo zanim gwiazdy zaprezentują się na czerwonym dywanie, długo przygotowują się i dobierają odpowiednie kreacje. Większość celebrytów umożliwiła fanom wgląd w to, jak przygotowują się do wielkiego wyjścia.

Dzięki temu na Instagramie Tamary Arciuch mieliśmy okazję zobaczyć, że pojawi się w białej kreacji autorstwa duetu Bohoboco. Z kolei Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska zdecydowali się na sportowe, luźne stroje. Dawid Woliński jak zwykle zapozował w widzie, a na ramówce pokaże się w ubraniach własnego projektu. 

Zobaczcie w naszej galerii jak gwiazdy przygotowywały się do jesiennej ramówki stacji TVN! 

 

Przeczytaj także: ZOBACZ, KTO SIĘ POJAWIŁ!Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVN! [FOTO]