Stylista Margaret, Grażyny Wolszczak i Natalii Siwiec. Zaczynał od bycia stylistą fryzur, ale dziś odpowiada również za cały wizerunek. Kim jest Bartek Janusz?

Bartek Janusz to jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych stylistów. W 2001 roku otworzył swój pierwszy magiczny salon, który szybko zdobył uznanie klientek. Zachęcony sukcesem dziewięć lat później otworzył kolejne atelier, które zyskało miano jednego z najważniejszych modowych adresów w Warszawie. Bycie stylistą fryzur to tylko jeden z jego talentów. Bartek Janusz wykazał się również talentem projektowania wnętrz. 

Wszystkie salony Bartka Janusza zaskakują światowym designem. Stylista często współpracuje ze znakomitymi projektantami mody,
 bierze udział w produkcjach telewizyjnych, muzycznych i sesjach zdjęciowych. 

Bartek Janusz to dziś nie tylko stylista fryzyr, ale także projektant. Rok temu mieliśmy okazję podziwiać kolekcję  "Roullette", zainspirowaną "talią kart, wielką wygraną, blaskiem i blichtrem", której twarzami zostali Osi Ugonoh i Andre Whyte, znani z programu "Top Model".

Dziś Bartek Janusz odpowiada również za wizerunek gwiazd. Stylista zaprojektował intensywnie zieloną seksowną suknię Dody, z motywem olbrzymiej kokardy na górze i długim trenem na dole, w której piosenkarka zaprezentowała się na festiwalu w Opolu. Fryzjer i projektant od jakiegoś czasu współtworzy również wizerunek Margaret. To w jego kreacji piosenkarka wystąpiła w Cannes. Janusz poza Margaret ubiera też Natalię Siwiec.