Za nami finał programu "World of Dance Polska", który ujawnił zwycięzcę i zdobywcę 100 tysięcy dolarów. O nagrodę główną walczyło sześciu fenomenalnych tancerzy z trzech grup (juniorzy, dorośli, formacje). Wśród juniorów szansę na wygraną mieli: zespół ATOM MINI oraz para tańca towarzyskiego Sara Silva & Mateusz Stawowy. Spośród formacji najlepsi okazali się: EAST SIDE CREW oraz TSN. W grupie dorosłych na scenie "World of Dance - Polska" dziś wieczorem zobaczyliśmy 18-letniego Ildara Gaynutdinova oraz duet BETA & KUCHTA. Kto z nich okazał się najlepszy i wygrał 1. polską edycję "World of Dance Polska”? Sprawdź PONIŻEJ.

"World of Dance Polska" - kto wygrał?

Ildar Gaynutdinov wygrał "World of Dance Polska". 18-letni reprezentant Rosji zachwycił wszystkich swoimi umiejętnościami, talentem i charyzmą. Każdy z finalistów "World of Dance Polska” zaprezentował się na scenie w choreografii wybranej przez siebie, która pozwoliła wyłonić jurorom najlepszych uczestników z każdej z kategorii. Ildar wygrał show, a drugie miejsce zajęła formacja TSN. O tym, kto zwyciężył, zdecydowali jurorzy: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał ROOFI KamińskiIldar Gaynutdinov nie tylko wygrał "World of Dance - Polska", ale też otrzymał najwyższą nagrodę w finale talent show w Polsce - aż 100 tysięcy dolarów.

Ale nie tylko tancerze zwracali uwagę widzów - wszyscy patrzyli też na ciężarną Olgę Kalicką. Aktorka już wkrótce pierwszy raz zostanie mamą!

Jak wyglądał finał 1. polskiej edycji "World of Dance Polska"? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII>>

A za kogo Edyta Herbuś trzymała najmocniej kciuki? Przekonajcie się oglądając WIDEO poniżej: