WOŚP 2017 przed nami. Gwiazdy chętnie włączają się w akcję i wspomagają orkiestrę, wystawiając na licytację ważne dla nich przedmioty. W tym roku prawdziwą furorę robią... kreacje gwiazd! Swoje suknie do licytacji przekazały między innymi Kinga Rusin, Doda czy Maffashion.

Wystawienie na licytację WOŚP czerwonodywanowych kreacji nie jest jednak tylko tegorocznym trendem. Mody w aukcjach WOŚP jest bowiem całkiem sporo! Rok temu supermodelka Anja Rubik wystawiła na aukcję zaproszenie na pokaz kolekcji Anthony’ego Vaccarello (w swoim towarzystwie). Zaproszenie zostało wylicytowane za ponad 53 tysiące złotych i było jednym z najczęściej licytowanych przedmiotów. Anja Rubik tym gestem udowodniła, że świat mody również może wziąć udział w akcji WOŚP. W tym roku Anja przekazała na licytację zaproszenie na pokaz Saint Laurent.

ZOBACZ TEŻ:  ANJA RUBIK Jej prezent dla WOŚP wylicytowano za ponad 50 tysięcy złotych!

W ślady Rubik poszła Agnieszka Kaczorowska, która wzięła udział w licytacji, wystawiając na aukcję sukienkę z Róż Gali 2015! Tancerka miała na sobie tego wieczoru piękną czerwoną kreację z domu mody Caroliny Herrery.

PRZECZYTAJ: AGNIESZKA KACZOROWSKA Wystawiła sukienkę z Róż Gali na licytację WOŚP!

WOŚP 2017 już za chwilę! I znów mamy sporo aukcji związanych z modą. Jedną z nich jest suknia autorstwa Ewy Minge, którą w pełnej krasie mogliśmy podziwiać podczas... ślubu Małgorzaty Rozenek- Majdan! To właśnie w kreacji od Ewy Migne Rozenek powiedziała Radosławowi Majdanowi „tak”.

Na licytacji WOŚP 2017 znajdziecie także suknię Kingi Rusin. Dziennikarka wystawiła na aukcję Rzeczy od Serca kreację, w jakiej mieliśmy okazję podziwiać ją na Balu TVN. Suknię zaprojektował duet Paprocki & Brzozowski – to suknia stworzona z ręcznie robionej koronki, wyszywana matowymi cekinami i kamieniami.

Okrzyknięta polską kreacją roku 2016! Dla mnie bezcenna, ale mam nadzieję, że na aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy osiągnie zacną kwotę. Sama też zamierzam wziąć w niej udział. Zapraszam serdecznie! – podpisała zdjęcie na Instagramie Kinga Rusin.

ZOBACZ: BAL TVN 2016 mnóstwo gwiazd i wspaniałe stylizacje. Zobaczcie zdjęcia [NA ŻYWO]

Do akcji dołączyła także Maffashion, która wystawiła na aukcję swoją kobaltową suknię z kolekcji Paprocki &Brzozowski. Blogerka zaprezentowała się w niej podczas Róż Gali 2015.

Doda wystawiła z kolei na aukcję swój słynny strój - obcisłe body z czarnej koronki, pod którym miała jedynie bieliznę w cielistym kolorze. Body zaprojektował duet Hector&Karger. W tej kreacji podziwialiśmy Dodę podczas koncertu z okazji 25-tych urodzin „Super Expressu”.

PRZECZYTAJ TAKŻE: DODA I ANDRZEJ DUDA To spotkanie nie przeszło bez echa!

Swoją kreację przekazała również Lidia Kalita. Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy Kalita wystawiła sukienkę, którą Małgorzata Kożuchowska założyła na premierę serialu TVN Druga Szansa. Jest toasymetryczna sukienka z jednym rękawem i zmysłowym wycięciem na plecach w całości jest zdobiona granatowymi i białymi cekinami

Zobaczcie w naszej GALERII wszystkie kreacje, które możecie wylicytować podczas tegorocznej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2017!