Trwa WOŚP 2017. Plejada gwiazd dołączyła do zbiórki dla dzieci i osób starszych. Z puszkami z logo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chodzą dziś m.in. Karolina Gilon, Edyta Herbuś, Katarzyna Zielińska czy Anna Dereszowska. Kto jeszcze?

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy rok w rok wspierają polskie gwiazdy. W tym roku ogromną popularnością cieszą się wystawiane przez aktorki, blogerki czy dziennikarki kreacje, w których mieliśmy okazję podziwiać na najbardziej prestiżowych galach czy wielkich wydarzeniach ubiegłego roku.

Na licytacji znajdziecie choćby kreację od Lidii Kality, w której zaprezentowała się Małgorzata Kożuchowska na planie Drugiej Szansy, kreację Maffashion od duetu Paprocki & Brzozowski, w której mieliśmy okazję podziwiać blogerkę na Różach Gali 2015.

Na licytacji WOŚP znajdziecie także suknię Kingi Rusin, w której pojawiła się na Balu TVN, a także suknię ślubną Małgorzaty Rozenek od Ewy Minge. W ubiegłym roku popularnością cieszył się wyjazd z Anją Rubik na pokaz w Paryżu, który został zlicytowany za... ponad 53 tysiące złotych! W tym roku na WOŚP 2017 Anja Rubik przekazała zaproszenie na pokaz luksusowej marki Saint Laurent w ramach Paris Fashion Week.

ZOBACZ: ANJA RUBIK DLA WOŚP Modelka oferuje wyjazd do Paryża na pokaz marki Yves Saint Laurent!