TVN nie pokaże aukcji Dody dla WOŚP 2018? Piosenkarka ujawniła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że stacja nie zgadza się na transmisję tej aukcji! Doda zaznacza, że już w grudniu otrzymała zaproszenie do studia, aby na żywo symbolicznie przekazać dla WOŚP swoją suknię, którą miała na sobie na festiwalu Opole 2017 podczas fenomenalnego wykonania piosenki "Niech żyje bal". Co się zatem zmieniło? Doda twierdzi, że decyzja TVN ma związek z jej konfliktem z Agnieszką Woźniak-Starak.

- Czy naprawdę animozje z "prezenterką" Agnieszką, która przegrała proces - a sąd uniewinniając mnie, dał jasny dowód na jej kłamstwa - są ważniejsze niż ten szczytny cel?! Czy fakt, że stacja uwierzyła w te oszczerstwa i mnie ocenzurowano ma odbijać się na potrzebujących? Czy pomoc innym jest mniej ważna niż układ w TVN? - pisze Doda na Facebooku.

ZOBACZ: JERZY OWSIAK ile zarabia szef WOŚP? Znamy konkretną kwotę!

WOŚP 2018: zakaz transmisji aukcji Dody w TVN

Doda jest wyraźnie rozczarowana "banem" TVN podczas 26. finału WOŚP. Gwiazda przypomina, że swoimi aukcjami i występami wspiera przecież Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już od 20 lat. W tym roku zresztą również wystąpi na jednym z koncertów dla Orkiestry - tym razem w Kielcach. Na koniec swojego wpisu Doda wprost zwróciła się do szefa WOŚP, Jerzego Owsiaka

- Jurku. Z pomocą telewizji czy nie – wspieram WOŚP i, jak co roku, dokładam swoją cegiełkę, jednak mam nadzieję, że zgadzasz się z moim stanowiskiem? - pisze Doda.

AKTUALIZACJA 8.01.2018 14:54

Doda udostępniła odpowiedź, jaką otrzymała od sztabu WOŚP. Wynika z niej, że to nie stacja TVN odpowiada za brak zaproszenia dla piosenkarki na wizję podczas zbliżającego się finału Orkiestry.

Doda komentuje te wyjaśnienia następująco:

- Moj ostatni post spotkał sie z odpowiedzią WOŚP ,z której wynika ,że scenariusz transmisji jest "zamknięty" do tego stopnia ,ze 30 sekund emisji mojej aukcji jest niemożliwy mimo, ze jak twierdzą wszystko ma charakter "spontaniczny" i wartki. Składa sie na to rownież fakt iż "za późno" bo na poczatku grudnia , sie zadeklarowałam z przekazaniem sukienki. Niestety nie mieli o tym pojęcia pracownicy WOŚP ,którzy zaprosili mnie wówczas do studia TVN . Maja natomiast te wiedzę ci ,którzy uważają ze TVN kilka dni przed orkiestra "absolutnie nic nie zakazał" Po prostu scenariusz sie "zamknął". Zatem nie narzucam sie . 20 lat razem . Od dziecka . Niestety jak widać wsparcie jest tylko jednostronne . Pamiętajcie prosze ,ze telewizja sie zmienia ,a ludzie sa z wami od zawsze . Zycze Wam wszystkiego najlepszego z całego mojego serca ,mimo , ze je zawiedliście . Niemniej jednak z wielka radością zagram koncert na waszą rzecz bo w końcu cel i idea jest najważniejsza. Obym nie tylko ja o tym pamietała . Powodzenia - pisze Doda na Instagramie.

Zdjęcia sukni Dody z Festiwalu w Opolu , którą artystka przekazała na aukcję WOŚP 2018 możecie zobaczyć w naszej GALERII >>>.