Wózek Klary Lewandowskiej, który Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali zaraz po porodzie dziewczynki wzbudził w sieci niemałe zamieszanie. Robert Lewandowski dodał piękne, rozczulające zdjęcie na Instagramie ze spaceru z Anią Lewandowską i małą Klarą, która leży sobie spokojnie w wózku. Fani oburzali się, że małemu dziecku nie wypada kupować wózka w czarnym kolorze i na rodziców "royal baby" spadła spora fala hejtu... Drugi wózek, z którym pokazali się Lewandowscy również utrzymany był w ciemnej tonacji. Tym razem jednak chyba wszyscy powinni być zadowoleni. Para wybrała bowiem dla córki trzeci wózek, dla odmiany w kolorze białym. Jak się okazuje, jest on dodatkowo najtańszym z trzech modeli, jakie posiada mała Klara. Jak wygląda i gdzie można go kupić?

Anna Lewandowska, tak jak każda mama dba o modny wygląd swojej córeczki, pilnuje żeby niczego jej nie brakowało i dziewczynka chowała się jak najlepiej. Ostatnio mieliśmy okazję oglądać zdjęcia z wesela, na którym pojawili się Lewandowscy z małą Klarą. Na przyjęciu córka Lewandowskich ubrana była w słodką sukieneczkę, ale nie byle jakiej marki, bo brytyjskiego domu mody Burberry, wartą 1400 złotych! Najnowszym wydatkiem Lewandowskich jest nowy, trzeci już, wózek dla Klary. 

Jak udało nam się dowiedzieć, Klara jeździ teraz białym wózeczkiem marki Emmaljunga, a konkretnie modelem Emmaljunga Mondial Duo Combi / De Luxe 2w1. Za ten "pojazd" trzeba zapłacić na stronie internetowej marki dokładnie 4250 zł. W porównaniu z poprzednimi wózkami Klary (wartymi ok. 7 i 10 tys zł), ten wypada stosunkowo tanio. 

Który wózek Klary Lewandowskiej najbardziej Wam się podoba?

Myślicie, że ten model już nie wzbudzi tak dużej krytyki fanów?