Wózek Klary Lewandowskiej, który Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali zaraz po porodzie dziewczynki wzbudził w sieci niemałe zamieszanie. Robert Lewandowski dodał piękne, rozczulające zdjęcie na Instagramie ze spaceru z Anią Lewandowską i małą Klarą, która leży sobie spokojnie w wózku. Fani oburzali się, że małemu dziecku nie wypada kupować wózka w czarnym kolorze i na rodziców "royal baby" spadła spora fala hejtu... Co ciekawe okazało się, że identyczny model wybrała dla swojej córki Róży, Paulina Sykut-Jeżyna, a teraz do grona posiadaczek czarnego wózka w tropikalne liście dołączyła również Maja Bohosiewicz. Również tym razem, fani nie oszczędzili Bohosiewicz i pod zdjęciem z wózkiem posypała się fala negatywnych komentarzy. Z jakiego powodu...?

ZOBACZ TEŻ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY kupili Klarze trzeci wózek - jego cena nas zszokowała!

Maja Bohosiewicz została mamą zaledwie dwa tygodnie temu. Urodziła zdrową córeczkę, której dała na imię Leonia. Niedługo po porodzie, znalazła też czas na rodzinny wypoczynek na Mazurach, z którego zdjęciami chętnie dzieliła się z fanami na Instagramie. Jednak pod jednym ze zdjęć pojawiło się więcej komentarzy, niż pod innymi, a wszystko przez wózek, który Bohosiewicz wybrała dla córeczki. Chodzi o czarny wózek Cybex, model z kolekcji "Birds of Paradise", który kosztuje ok. 7 tys. zł! Taki sam mają już Paulina Sykut-Jeżyna oraz Anna Lewandowska. Fani szybko zwrócili na to uwagę i wyrazili swoje zdanie w komentarzach:

"Dlaczego wózek jak Lewandowskich jakiś inny model się nie znalazł?"

"Taki dostali w ramach reklamy na insta. Ten wózek teraz będzie na każdym zdjęciu. Umowa barterowa - damy Ci wózek, a Ty nas polecaj." 

"Dziwie się tylko że to działa - że ktoś kupi taki wózek tylko dlatego ze Bohosiewicz, albo Lewandowska pokażą się z takim??" 

Maja Bohosiewicz chyba miała dosyć domysłów w komentarzach pod swoim zdjęciem, bo sama włączyła się do dyskusji i skomentowała zamieszanie:

"Wózek jest zajebiszczarski. Z wyglądu i z użytkowania. Rozkłada się go bajecznie łatwo, a wygląda totalnie. Wiec nie wiem, skąd ta dyskusja. Kupiony w sklepie @muppet.shop, a sklep prowadzi znajoma, która wybiera super marki, których nie znałam. Więc polecam, bo warto do niej zajrzeć" - odpowiedziała hejterom.

A co Wy o tym myślicie?

Podoba Wam się model wózka, który pokochały Lewandowska, Sykut-Jeżyna i Bohosiewicz?