Wózek Klary Lewandowskiej, który Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pokazali zaraz po porodzie dziewczynki wzbudził w sieci niemałe zamieszanie. Robert Lewandowski dodał piękne, rozczulające zdjęcie na Instagramie ze spaceru z Anią Lewandowską i małą Klarą, która leży sobie spokojnie w wózku. Fani oburzali się, że małemu dziecku nie wypada kupować wózka w czarnym kolorze i na rodziców "royal baby" spadła spora fala hejtu... Z takim samym wózkiem pokazały się później Paulina Sykut-Jeżyna oraz Maja Bohosiewicz. Drugi wózek, z którym pokazali się Lewandowscy również utrzymany był w ciemnej tonacji. Trzeci wózek, który Lewandowscy wybrali dla Klary, był dla odmiany w kolorze białym. Teraz, Anna Lewandowska pochwaliła się czwartym już wózkiem, który otrzymała w prezencie! I nie jest to tani prezent...

Anna Lewandowska, tak jak każda mama dba o modny wygląd swojej córeczki, pilnuje żeby niczego jej nie brakowało i chowała się jak najlepiej. Na weselu, na którym pojawili się Lewandowscy z małą Klarą, dziewczynka ubrana była w słodką sukieneczkę, ale nie byle jakiej marki, bo brytyjskiego domu mody Burberry, wartą 1400 złotych! Tym razem Lewandowscy nie musieli wydawać na kolejny wózek dla Klary ani grosza, bowiem dostali go w prezencie!

Nowy wózek Klary Lewandowskiej to prezent od marki Cybex. Córka Lewandowskich jeździ teraz szarym wózeczkiem ozdobionym cekinową rybką, a konkretnie modelem CYBEX Platinum PRIAM KOI Crystal Lized. Za ten "pojazd" trzeba zapłacić 4198 zł. W porównaniu z poprzednimi wózkami Klary (wartymi ok. 5, 7 i 10 tys zł), ten wypada stosunkowo tanio.  

Zobaczcie wszystkie wózki KLARY LEWANDOWSKIEJ ---->

Który wózek Klary Lewandowskiej podoba Wam się najbardziej?