Wróżbita Maciej znany jest w kręgach ezoterycznych od dawna. Dwa lata temu postanowił zaistnieć również w show-biznesie i udzielił kilku wywiadów, w których przyznał m.in, że lubi wydawać pieniądze. Ocenił także kariery kilku polskich celebrytów, w tym Dody i Natalii Siwiec (zdradził przy okazji, że pamięta ją jeszcze z czasów szkolnych).

PRZECZYTAJ TAKŻE: TYLKO U NAS! Wróżbita Maciej i wywiad, jakiego jeszcze nie było

Uwaga mediów niezwykle spodobała się Maciejowi Skrzątkowi (bo tak naprawdę nazywa się Wróżbita Maciej). Być może dlatego - by o sobie przypomnieć - zdecydował się na udział w specjalnej edycji "Top Chef: Gwiazdy od kuchni". Będzie rywalizował w show m.in. z Katarzyną Skrzynecką, Rafałem Maserakiem i Anitą Sokołowską o tytuł najlepiej gotującej gwiazdy w Polsce.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Skrzynecka, Maserak, Bończyk, Sokołowka Znamy wszystkich uczestników nowego show Top Chef Gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że udział w programie zbiegł się niejako z metamorfozą celebryty. W najnowszym wywiadzie Wróżbita Maciej przyznał, że... schudł w krótkim czasie aż 28 kilogramów!

Schudłem tyle tak naprawdę w zaledwie 5 miesięcy. Kupiłem sobie orbitrek, który polecam, bo ćwicząc godzinę dziennie, można spalić nawet 900 kalorii. I ja tak faktycznie spalałem te kalorie, więc to działa. Ćwiczę co drugi dzień. Nie korzystałem z usług dietetyka, poczytałem sobie o tym wszystkim w internecie i wyeliminowałem smażone potrawy, pszenicę, biały cukier, słodycze i wieprzowinę. Jem teraz zdrowiej, głównie świeże warzywa i owoce. Całkowicie zmieniłem swoje odżywianie i chcę przy tym pozostać - zwierzył się Maciej Skrzątek w "Fakcie".

W naszej galerii możecie porównać stare i nowe zdjęcia Wróżbity Macieja. Jak oceniacie zmianę w jego wyglądzie?