Michał Przybyłowicz to młody polskie aktor, model i prezenter telewizyjny. Młodemu instagramowiczowi udało się nawet zacząć robić karierę w telewizji. Michał występuje już w jednym z kanałów telewizyjnych, gdzie pod pseudonimem „Wróżbita Michael” prowadzi programy wróżbiarsko - ezoteryczne. Jak sam zdradza, jego największymi pasjami są tarot, numerologia, hipnoza, zjawiska paranormalne, magia i horoskopy. Czy sam zdołała postawić sobie już tarota, który odpowiedział na pytanie, jak dalej potoczy się jego kariera w roli „polskiego Kena”?

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ ostro o Anelli: Mnie to przeraża. "Polska Barbie" odpowiada i atakuje...

Michał Przybyłowicz twierdzi jednak, że, poza wróżeniem, ma także pakiet zupełnie jeszcze innych zdolności. Młody model szczyci też zdolnościami telepatycznymi, zdolnością odnajdywania zaginionych osób, sporządzania prognoz politycznych, gospodarczych i krajowych. Podobno potrafi też przewidzieć zjawiska ogólnoświatowe. Chętnym jest podobno w stanie doradzić także w kwestiach miłości, partnerstwa, zdrowia, kariery i finansów.

CZYTAJ TEŻ: ANELLA W zwiastunie serialu „Black Mirror”. Polska Barbie zostanie gwiazdą Netflixa? [WIDEO]

To dość duży pakiet zdolności jak na kogoś, kto na Instagramie pokazuje głównie zdjęcia twarzy, która przeszła całą serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Myślicie, że taki PR wystarczy mu, żaby zrobić karierę w polskim show-biznesie?