Anna i Robert Lewandowscy są uwielbiani przez Polaków. Napastniki Bayernu Monachium i kapitan polskiej reprezentacji w piłce nożnej oraz trenerka fitness, która od lat motywuje kobiety do zdrowego stylu życia, chętnie dzielą się z fanami swoim prywatnym życiem, a na portalach społecznościowych publikują coraz to nowe zdjęcia. W maju ich rodzina powiększyła się o nowego członka – córeczkę Klarę, która jest obecnie ich oczkiem w głowie. Lewandowscy mają kilka mieszkań – między innymi dom na Warmii we wsi Stanclewo, apartament w Warszawie na Złotej 44 oraz willę w Monachium, gdzie obecnie gra Robert Lewandowski. Zobaczcie wszystkie domy Lewandowskich!

Dom Lewandowskich w Monachium

Anna i Robert Lewandowscy dużo czasu spędzają w Monachium. I chociaż lokalizacja ich willi owiana jest tajemnicą, fani którzy śledzą Annę Lewandowską na Instagramie doskonale wiedzą, w jakim stylu ono urządzone. Lewandowska bowiem chętnie chwali się zdjęciami nowocześnie urządzonych wnętrz, właśnie na Instagramie.

Willa Lewandowskich na Warmii

Dom Lewandowskich na Warmii, zachwyca przede wszystkim rozmiarem. Wzniesiony z bali drewnianych, zwieńczony dachem ze strzechy, pięknie się prezentuje na obszernej działce z prywatną plażą i dostępem do jeziora Jełmuń. Anna i Robert Lewandowscy chętnie relaksują się tam podczas wakacji w Polsce – pływają na deskach surfingowych czy skuterach wodnych. Mają również do dyspozycji zadaszoną altanę, przeznaczoną do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Mieszkanie Lewandowskich w Warszawie

Mieszkanie Lewandowskich w Warszawie znajduje się w ekskluzywnym apartamentowcu przy Złotej 44. W budynku, Anna i Robert Lewandowscy mają do dyspozycji basen, gabinet masażu, prywatne kino oraz przedszkole przeznaczone dla dzieci mieszkańców.

Zobaczcie ZDJĘCIA domów Lewandowskich w galerii --->