MATERIAŁ PARTNERA

Wspaniale byłoby znaleźć prezent, który będzie tak trafiony, że nikt nie będzie chciał go zwrócić, prawda? To możliwe, jeśli każdemu w domu sprawi on radość i każdy znajdzie w nim coś interesującego. W czasie przedświątecznej gorączki niełatwo znaleźć taki prezent, chyba że… będzie to Orange TV!

Abonenci Orange TV w te święta mogą skorzystać z wyjątkowej oferty i cieszyć się aż 8 kanałami CANAL+, które nie są przerywane reklamami. Ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Grudniowe hity to między innymi: Alwin i wiewiórki: Wielka wyprawa, Fistaszki (w wersji kinowej), SPECTRE, Igrzyska Śmierci. Kosogłos część 2, Listy do M. 2 czy Everest. Do tego duża dawka piłkarskich emocji w rozgrywkach UEFA Champions League, Premier League i Lotto Ekstraklasy. Codziennie coś ciekawego do obejrzenia! Do tego największe filmowe hity i kultowe seriale na kanałach HBO.

Czym jest jedyne w swoim rodzaju Orange TV?

Orange TV to pakiet kanałów, który można rozszerzyć nawet do 161 kanałów telewizyjnych (w tym 73 w jakości HD), które zapewnią wiele godzin emocjonującej, doskonałej rozrywki i zabawy nawet najbardziej wymagającym widzom. To także wygodny i szybki dostęp do ulubionych filmów, seriali i programów.

Ale to nie wszystko! Orange TV to także pewny dostęp do światowych premier telewizyjnych. Z Orange TV nic, co ważne i ciekawe w telewizji, nigdy Cię nie ominie. Zwłaszcza, że zamawiając Orange TV, dostajesz w prezencie dekoder z nagrywarką.

Dlaczego Orange TV jest idealnym prezentem dla całej rodziny?

Orange TV to bardzo zróżnicowana oferta, stworzona z myślą o każdym widzu, czyli o każdym z domowników. Wśród bogatej oferty kanałów, dzieci znajdą takie, które zabiorą je w kolorowy świat bajek. Entuzjaści nauki zawsze nauczą się czegoś nowego, oglądając kanały popularnonaukowe. Miłośnicy seriali i filmów będą śledzić kolejne zagadki kryminalne i przygody ulubionych bohaterów. A fani sportu dołączą do kibiców na całym świecie, śledzących rozgrywki ulubionej drużyny.

Z Orange TV nikt nigdy się nie nudzi!

Uważasz, że  to za mało?

Dzięki Orange TV masz jeszcze dostęp do wypożyczalni filmów Orange, z setkami tytułów największych kinowych przebojów, z którymi czekają Cię długie godziny wzruszeń, emocji i dobrej zabawy!

Jesteś prawie zdecydowany, ale…?

Jeśli te wszystkie zalety Orange TV to nadal dla Ciebie za mało, byś zaczął cieszyć się najnowocześniejszą formą telewizyjnej rozrywki, to może przekona Cię usługa Multiroom, dzięki której można korzystać z Orange TV na dwóch telewizorach jednocześnie lub Orange TV Go, dzięki której zabierzesz swoją telewizję ze sobą. Co więcej, jeśli teraz zdecydujesz się na Orange TV, to CANAL+ i HBO będziesz mógł oglądać przez pół roku w prezencie! Nie zwlekaj - czeka Cię super zabawa z Orange TV?

Orange TV to część pakietu usług który stanowi Internet- Neostrada lub Orange Światłowód  z telewizją i telefonem internetowym. Na CANAL+ należy podpisać dodatkową umowę, by cieszyć się również z HBO 6 miesięcy w prezencie. Więcej informacji znajdziesz na:  www.orange.pl