Piękny uśmiech dodaje urody i pewności siebie. Dzięki niemu wydajemy się bardziej przyjaźni i otwarci. Często bywa także przydatnym atrybutem, np. podczas rozmowy o pracę, czy randki. Co robić, aby nieustannie nim zachwycać? Przekonajcie się!

Domowe metody wybielania zębów

Sposoby te, wbrew temu, co mogłoby się wydawać, przynoszą nie tylko szybkie, ale i długotrwałe efekty. Kluczowa jest regularność. Dbanie o uśmiech powinno być obowiązkowym elementem twojej codziennej pielęgnacji. Od czego zacząć domowe wybielanie zębów? Oczywiście od wyboru idealnych dla nas produktów. 

1. Pasta do zębów z węglem aktywnym 

W świecie beauty węgiel aktywny cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Nic dziwnego - stosowanie czarnej pasty na bazie węgla aktywnego przynosi doskonałe rezultaty. Metoda ta jest prosta i bezpieczna, a efekt zauważalny już po kilku myciach. 

2. Wybielanie wrażliwych zębów

Masz wrażliwe zęby i obawiasz się, że żaden z popularnych produktów nie będzie dla ciebie odpowiedni? Zaopatrz się w bezpieczną pielęgnację Opalescence, która zapewni ci zdrowy, śnieżnobiały uśmiech. Formuła produktów Opalescence została opracowana, tak by nie podrażniać, a więc nie musisz obawiać się bólu i dyskomfortu. W ofercie znajdziesz wiele opcji wybielania, więc ostateczny wybór metody należy do ciebie.

3. Paski wybielające do zębów

Inną metodą, po którą warto sięgnąć, by rozjaśnić zęby i pozbyć się przebarwień, jest stosowanie przezroczystych pasków nasączonych wybielającym żelem. Przykleja się je do zębów (na górę i dół) dwa razy dziennie i pozostawia na określony na opakowaniu czas. Już po kilku dniach można uzyskać widoczną poprawę.

4. Zestawy do wybielania zębów

Zestawy do domowego wybielania zębów z lampą LED, zaprojektowane po to, by osiągnąć szybsze rezultaty to świetna opcja dla osób niecierpliwych o oraz tych, których czeka ważne wydarzenie, a czasu na to, by zadbać o uśmiech, zostało niewiele. Świetne zestawy, a także pasty, paski, płyny wybielające ma w swojej ofercie marka BlanX. Opatentowany skład produktów, zawierający wyciąg z porostu islandzkiego, wybiela zęby w naturalny sposób. Jednocześnie, system wybielający BlanX Biphasic Whitening bazuje na takiej samej zasadzie, jak wybielanie zębów w gabinecie.

5. Płyn do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym

Świetną kuracją uzupełniającą jest stosownie płynu do płukania jamy ustnej o działaniu wybielającym. Dzięki niemu nie tylko zapewnisz sobie wsparcie w walce o białe zęby, ale również świeży oddech i ochronę przed zanieczyszczeniami.