Na zaproszenie resortu Nosalowy Dwór, jeden z majowych weekendów spędziliśmy w Zakopanem. W Tatry pojechaliśmy specjalnie z okazji otwarcia NABE SPA - miejsca, gdzie spotykają się wszystkie siły natury. Nie spodziewaliśmy się jednak, że w zaledwie dwa dni będziemy mogli doświadczyć aż tylu doznań zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Nosalowy Dwór Resort & Spa to największy resort pod Tatrami i jedna z najbardziej znanych marek hotelowych. Resort urzeka architekturą, inspirowaną stylem najlepszych alpejskich kurortów, nowoczesnymi rozwiązaniami, które współgrają z poszanowaniem lokalnej tradycji i historii. Doskonała lokalizacja resortu (u stóp góry Nosal, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, niedaleko Kuźnic i ok. 3 km od legendarnych Krupówek) w malowniczej okolicy Jaszczurówki sprzyja wypoczynkowi z dostępem do wszystkich atrakcji Zakopanego.

Resort tworzą 4 obiekty w standardzie od 3 do 5 gwiazdek, z blisko 400 pokojami, oraz rozbudowaną strefa Wellness - NABE SPA, siłownią, basenem i saunami. W Nosalowym Dworze znajdują się aż trzy restauracje w tym jedna z najlepszych zakopiańskich restauracji – „Regionalna”, lobby bary, widokowe kawiarnie, rozległe tereny zewnętrzne z wiatami grillowymi, bogata infrastruktura dla dzieci, a nawet lądowisko dla helikopterów i stacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

Wybór redakcji: NABE SPA

Inspiracją do stworzenia NABE SPA były kojąca moc wody, bogactwo ziemi, orzeźwiająca moc powietrza oraz energia ognia. To miejsce, gdzie można pobyć ze samym sobą, głęboko się zrelaksować i oddać się w ręce natury, o czym mogliśmy przekonać się na własnej skórze (dosłownie!). W menu spa znajdują się autorskie zabiegi, będące wizytówką nowego miejsca. Wśród propozycji nie brakuje rytuałów dla mężczyzn, rodzin, a nawet dzieci. Spa do swoich zabiegów wykorzystuje zabiegi i kosmetyki marki Skyendor. Osobiście polecamy Wam masaż góralskimi koralami, który należy do tych bardziej intensywnych rytuałów, ale też dających najlepsze efekty. Po takim masażu całego ciała, mięśnie pozostają rozluźnione na naprawdę długi czas.

Do dyspozycji gości, NABE oddaje 9 gabinetów zabiegowych, w tym gabinet duo dla par oraz pokój VIP z zabiegami według indywidualnego wyboru gościa. To wyjątkowe miejsce stworzone do kameralnych spotkań w gronie najbliższych. Sauna parowa, wanny przeznaczone do aromatycznych kąpieli, luksusowa strefa wypoczynku i wyjątkowa aranżacja miejsca tworzą prawdziwą enklawę relaksu i pielęgnacji. 

My temu miejscu dajemy pełne 5/5 gwiazdek!

Wnętrza Nosalowego Dworu oraz Nabe Spa możecie obejrzeć w naszej galerii -->