Paulina Krupińska jest przez wielu Polaków uznawana za jedną z najpiękniejszych gwiazd show-biznesu. Swoją karierę rozpoczynała od udziału w reklamie banku, ale prawdziwą popularność zdobyła w 2012 roku, gdy jako Miss Mazowsza wygrała wybory Miss Polonia 2012. Następnie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowym konkursie Miss Universe 2013. Rok później ujawniła swój związek z wokalistą Zakopower, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para doczekała się dwójki dzieci - Antoniny i Jędrzeja.

Stylizacja Pauliny Krupińskiej

Kilka lat temu Krupińska dostała swój program w TVN Style "Klinika Urody", a w lutym tego roku trafiła do pasma śniadaniowego i została prowadzącą "Dzień Dobry TVN". To właśnie przy okazji jednego z jej wyjść ze studia, została sfotografowana w bardzo modnej stylizacji. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki miała na sobie pudrowo-różowy płaszcz, biały golf, workery, szare cygaretki z paskiem i markową torebkę.

W stylu Pauliny Krupińskiej: różowy płaszcz

Nie ma nic bardziej eleganckiego i praktycznego, niż trencz. Jeśli tak jak Paulina Krupińska lubisz eksperymentować z modą, w tym sezonie możesz wybrać płaszcz w kolorze różowym, pasujący do pastelowych, białych oraz szarych stylizacji.

W stylu Pauliny Krupińskiej: biały golf

Biały golf to klasyk, który powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Będziesz nosić go pod płaszcz, marynarkę i zestawisz z jeansami lub plisowaną spódnicą.

W stylu Pauliny Krupińskiej: szare spodnie

Tego typu spodnie z paskiem były modne już kilka sezonów temu - bardzo możliwe, że masz je już w swojej szafie. Jeśli nie, możesz śmiało zastąpić je klasycznymi cygaretkami, np. w delikatną kratkę.

W stylu Pauliny Krupińskiej: białe workery

Paulina Krupińska do stylizacji dobrała białe workery ze sznurówkami w tym samym kolorze. Tej wiosny, możesz dać drugie życie swoim martensom lub zamienić workery na równie modne mokasyny z klamrą.