W sobotę, 20 czerwca tuż po godzinie siódmej rano do kanału portowego w miejscowości Mrzeżyno w woj. zachodniopomorskim wpadł samochód. Na miejscu od razu pojawiły się służby ratunkowe, które wyłowiły około 40-letniego mężczyznę. Niestety, mimo długiej reanimacji kierowca pojazdu zmarł.

Nie żyje uczestnik programu "Dżentelmeni i wieśniacy"

Z nieoficjalnych informacji "Super Expressu" wynika, że ofiarą wypadku jest Jarosław K., miejscowy rybak oraz uczestnik jednego z popularnych programów telewizyjnych, "Dżentelmeni i wieśniacy", w którym dwóch panów z miasta i ze wsi na trzy dni zamienia się miejscami. 

Według dotychczasowych ustaleń tabloidu mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. W chwili tragicznego wypadku 36-latek miał mieć założone na rękach kajdanki. Jarosław K. targnął się na swoje życie prawdopodobnie dlatego, że borykał się z kłopotami natury osobistej. Okoliczności jego śmierci bada prokuratura w Szczecinie.

ZOBACZ TAKŻE: JACEK SZAWIOŁA z "Gogglebox. Przed telewizorem" został brutalnie pobity. "Tak wygląda wolność w naszym kraju"